Wpis z mikrobloga

Antyszczepionkowcy publikują „czarną listę donosicieli” 52 osób, głównie lekarzy

Nazywa się ich (to cytaty z wpisów): konfidentami, potworami, bandytami, ludobójcami, gadzinami, sprzedajnymi szubrawcami i „covidiańskimi mendami”. Nawołuje się do wywieszenia list przy ich domach, dania „wilczego biletu dostępu do społeczeństwa”, postawienia pod pręgierzem.

#szczepienia #koronawirus #zdrowie #foliarze #szury #bekazprawakow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piamater: a czego was tam uczą? Jak posłusznie aplikować protokoły firm farmaceutycznych,prawda?!
Coś w stylu : nie ma leków więc póki nie będzie szczepionki to tylko paracetamol i respirator
Co nie?! A potem jak już jest ta wspaniała w 95% szczepionka to i tak nie jest taka wspaniała widząc Izrael jest przy piątej a UK już rozważa dawkę co 90 dni buhaha
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Widzę "antyszczepionkowcy" i już wiadomo z jaką amebą umysłową mam do czynienia (autor tego tekstu z linka).
Nikt normalny co ma trochę rozumu, nawet jak jest zwolennikiem przyjęcia preparatu na covid, nie nazywa drugiego człowieka antyszczepionkowcy bo to jest mowa trawa i ma na celu w ciemno obrzucić gownem, nawet nie potrafiąc sprecyzować co oznacza to słowo. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Bigbluee: ale nie ma sie co denerwowac... Sezon na kolejne szczepienia wraca, to ameby umyslowe z oko.press i neuropy maja znowu swoje 5 minut.
Potem znowu beda przymuszac innych do brania niezbadanych preparatow, bo zaufali nauce.
Tyle dobra otrzymanego od firm farmaceutycznych, za przepisywanie ich specyfikow, poza tym dodatki covidowe - dlaczego mieliby przestac naganiac
  • Odpowiedz
ja to się czasem zastanawiam czy dobrze robię, najlepsze lata życia poświęcone na naukę, a potem taki jeden głąb z drugim wyzywają od ludobójców...


@piamater: Wiem że to trudne do zaakceptowania kiedy ktoś cię oszukuje wizją zdobywania wiedzy i pomocy ludziom, a rzeczywistość okazuje się przeciwieństwem. Pamiętaj jednak że ludzie którzy starają się to tobie uświadomić chcą dla ciebie dobrze: ty być może wyprzesz ze świadomości obecność krwi na swoich
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic: pamiętaj pierwszą zasadę PR:
Nie ważne co mówią
Ważne,że mówią
Te dzbany same se strzelają w kolano bo opowiadają a opowiadając dają bodziec do wątpienia tym co zaufali naudze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz