Wpis z mikrobloga

Antyszczepionkowcy publikują „czarną listę donosicieli” 52 osób, głównie lekarzy

Nazywa się ich (to cytaty z wpisów): konfidentami, potworami, bandytami, ludobójcami, gadzinami, sprzedajnymi szubrawcami i „covidiańskimi mendami”. Nawołuje się do wywieszenia list przy ich domach, dania „wilczego biletu dostępu do społeczeństwa”, postawienia pod pręgierzem.

#szczepienia #koronawirus #zdrowie #foliarze #szury #bekazprawakow
  • 33
@FerdynandMagellan: swoją drogą jak bardzo trzeba mieć zwyczajnie #!$%@? we łbie żeby oskarżać kogoś, że ma krew na rękach, bo wykonuje zawód medyczny? W domu wszyscy zdrowi? Mój komentarz to było wyrażenie wątpliwości, że warto zdobywać wiedzę dla kogoś, kto nawet przez minutę tego nie doceni, i będzie jeszcze krzyczeć, że spiseg!!! Zbyszek miał rację, że szkoda strzępić w ogóle ryja na takie coś xD
@piamater: Ja nie oskarżam, ja stwierdzam fakty. Musisz nauczyć się niezależnie analizować rzeczy, które są ci przedstawiane jako dogmaty. Sprawdź sobie oficjalne statystyki jatrogenii, w samej Polsce 23 000 ludzi rocznie umiera w wyniku błędów i zaniedbań lekarskich. To trzecia najbardziej powszechna przyczyna śmierci. W rzeczywistości jest tego znacznie więcej, większość stosowanych szczepień/operacji/leków jest szkodliwych i niepotrzebnych. Jeśli bierzesz w tym czynny udział, to masz krew na rękach. To że zbrodnia
ja to się czasem zastanawiam czy dobrze robię, najlepsze lata życia poświęcone na naukę, a potem taki jeden głąb z drugim wyzywają od ludobójców...


@piamater: Ojej biedne dohtory takie pokrzywdzone przez złe społeczeństwo a łoni życie poświencili dla niedzięcznego luda.
Po tym co odstawiliście w tej pandemii jak pozamykaliście się na pacjentów i udawaliście, ze leczycie przez telefon a w praktyce tylko waliliście testy bo co się trafi pozytyw to przytulicie