Wpis z mikrobloga

Inflacja wzrostowa rośnie nieubłaganie.
Tak jak jeszcze niedawno dwumetrowy człowiek to był fenomen tak teraz co raz więcej młodych chłopaków przekracza tę granicę.
Ostatnio co raz częściej przecinam się z dwumetrowcami: siłownia, galeria handlowa, miasto, praktycznie wszędzie.
Zresztą wystarczy przśledzić wzrost pięściarzy wagi ciężkiej żeby dojść do wniosku,że za kilka lat 190 cm w boksie to będzie manlet - już jesteśmy na etapie gdzie Usyk bezkompromisowy wirtuoz prawdopodobnie polegnie z drugim geniuszem Tysonem Furym ze względu na swoje "marne" 191 cm jeśli dojdzie do tego starcia.
Mniej inwazyjny tryb życia, lepsza jakość żywności, dobrobyt, większy dostęp do lekarzy, hipergamia oraz rosnące oczekiwania kobiet robią swoje.
Sam mam 193 cm, ale nie ukrywam kiedy przejdzie obok mnie ktoś kto ma 2.08m to włącza się we mnie pierwotny instynkt i odczuwam podświadomie, że w pobliżu znajduje się ktoś wyższy, widzę w nich zawsze potencjalnego rywala o pozcje alfa.
Ja wygrałem życie na loterii gentycznej jestem przystojny i wysoki więc rucham piękne dziewczyny na potęge natomiast te sytuacje dały mi do myślenia co muszą czuć osoby niskie na codzień i jak to musi siadać na psyche oraz godzić w pewność siebie.

#mogging #natura #blackpill #dickpill #p0lka #samiecalfa #przegryw #wzrost #heightpill #heightcel #tinder #hipergamia
alexander_rodriguess - Inflacja wzrostowa rośnie nieubłaganie.
Tak jak jeszcze nieda...

źródło: comment_16624362501UXjUd6rTCXgPlBrcLj7mT.jpg

Pobierz
  • 5
@prerogatywa: Dwumetrowym kolosom grozi niestety encefalopatia na starość przez niedostosowanie infrastruktury i ciągłe obijanie się głową, prognozuję że za 10 lat zaczną budować 2x większe domy deweloperskie dla wzrostaków co da dużo roboty chłopakom z tagu #robpill oraz wywoła ogromne ceny materiałów budowlanych.