Wpis z mikrobloga

A typ który uciekł przed dziczą nadal w areszcie ( ͡º ͜ʖ͡º) > Kierowca autobusu z Katowic, który niemal rok temu przejechał na ulicy Mickiewicza 19-latkę wciąż przebywa w areszcie
Pomijajać juz fakt czy zrobił dobrze czy źle jak mu się dzicz chciała dostać do autobusu to serio az tyle musi to trwać xD? #katowice #wypadek
ChwilowaZielonka - A typ który uciekł przed dziczą nadal w areszcie ( ͡º ͜ʖ͡º) > Kier...

źródło: comment_1662435040uynAX9L5zKwH1huD8DYrIZ.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lowca_ruskich_trolli: Pomyliłeś mnie z kimś komentowałem sprawe jak była popularna w dniu wypadku potem nic nie wstawiłem pare dni temu pojawił sie post to wstawiłem tylko ze wykopki co wstawiały jej foto się bali i to tyle wiecej nie komentowałem, teraz mi wyskoczył artykuł to mi się przypomniało
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem dlaczego tego człowieka trzymać w areszcie. Skończy się jeszcze tak, ze mu odszkodowanie z naszych podatków zapłacimy... Areszt to nie więzienie, powinien być używany ostrożnie i tylko gdy jest potrzebny.


@FrasierCrane: co

Po pierwsze facet wyłapie wyrok, i to raczej srogi, więc dostanie gówno a nie odszkodowanie.

Po drugie siedzi po to, żeby nie #!$%@?ł za granicę. Jakbym miał przed oczami potencjalnie dożywocie to bym chyba wybrał
  • Odpowiedz
@Yahoo_:

chore jest to, że gość jest w areszcie (są inne środki zapobiegawcze, a raczej nie ma ryzyka mataczenia), ale przecież to co on zrobił to jest kryminał i co najmniej zabójstwo z zamiarem ewentualnym.

Nic dodać, nic ująć. Chociaż może i były przesłanki do TA, przede wszystkim, jak zauważył kolega wyżej - może ma kuzyna w UK albo Wietnamie i istniało ryzyko ucieczki. Oczywiście taka długość TA to patologia, ale "taki mamy klimat" i takie terminy na
  • Odpowiedz