Wpis z mikrobloga

@TheGreenBastard: to czy typ jest winny i czy zrobił zle nie mnie oceniać bo nie jestem sędzią moge jedynie wydać moją opinie na ten temat do której mam prawo chodzi mi jedynie o to ze jest tyle dowodó tyle świadków tyle nagrań a typ siedzi w areszcie do tej pory bez procesu a czy jest winny czy nie to juz nie mnie oceniac
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: mówić na osobe która stoi na środku ulicy o 5 rano jako osobe niewinna w środku bójki to jak niepowiedzieć nic... nie mówie ze trzeba było ją przemielelić ale nikt normalny nie stoi o 5 rano z typami którzy się leją o 5 nad ranem na środku ulicy jak dzicz
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: Czyli dziadek, który w Łodzi w noc sylwestrową przejechał kobietę, gdy dzicz próbowała mu wejść do auta, to też morderca ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) link
Dziadek chronił wnuka, a kierowca tutaj chronił pasażerów. Sytuacja analogiczna, a jak powiedziałeś - "jako normalna osoba", w momencie ataku podejmujesz decyzje impulsywne, a nie najlepsze. Jeżeli by bydło nie biło się na ulicy i stwarzało zagrożenie dla "normalnych osób"
  • Odpowiedz
@kayopob: tu bardziej chodzi o to ze typ ich widział i mógł zatrzymać się wczesniej i zadzwonic na komisariat któy był 200m dalej dlatego go tak obwiniaja nikt nie patrzy na to ze typy próbowali mu #!$%@?ć się do autobusu
  • Odpowiedz