Wpis z mikrobloga

ulica nie służy do bijatyk pijanych patusów i karyn tylko do jazdy jesli chca sie bić to niech się zabijaja gdzieś w ulicach gdzie nikomu nie przeszkadzają


@ChwilowaZielonka: czyli jednak bronisz kierowcy, ale kłamiesz że nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typie, możesz wyjść na środek ulicy i jak prokuratura udowodni ci że rozjechałeś taką osobę specjalnie, to zgadnij, kto będzie winny?

Może serio czas użyć google i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheGreenBastard: cóż z mojego punktu widzenia chciał by nie wtargnęli do autobusu i nie zrobili krzywdy innym pasażerom on nawet tej kobiety nie zauważył, nawet nie widział że ja potrącił wyszło po fakcie. Ogólnie na szkoleniach uczą by w takich sytuacjach tak ruszać by wystraszyć bydło to samo jak masz w środku kibiców trzeba agresywnie ruszać by się wystraszyli i burd nie robili
  • Odpowiedz
cóż z mojego punktu widzenia chciał by nie wtargnęli do autobusu i nie zrobili krzywdy innym pasażerom on nawet tej kobiety nie zauważył, nawet nie widział że ja potrącił wyszło po fakcie. Ogólnie na szkoleniach uczą by w takich sytuacjach tak ruszać by wystraszyć bydło to samo jak masz w środku kibiców trzeba agresywnie ruszać by się wystraszyli i burd nie robili


@Lardor: wyprowadź się do rosji albo chin ;) tam
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: chore jest to, że gość jest w areszcie (są inne środki zapobiegawcze, a raczej nie ma ryzyka mataczenia), ale przecież to co on zrobił to jest kryminał i co najmniej zabójstwo z zamiarem ewentualnym.
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: postawcie się w jego sytuacji. Wyobraźcie sobie, że jedziecie sobie autem i tu nagle jakaś grupa patoli zaczyna dobierać się wam do auta. Co wtedy robicie? Zaczynacie uciekać zważając tylko na własne bezpieczeństwo.


@CJzSanAndreas: Jem więcej tabletek od psychiatry po których nie można prowadzić pojazdów mechanicznych ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: widocznie za mało zjadł że się zagotował i
  • Odpowiedz
@CJzSanAndreas: jakby nie podjechał i nie potrącił pierwszej kobiety 10 tonowym autobusem bez powodu, to nikt by go nawet nie zauważył i w żaden sposób nie reagował w jego kierunku, jak się zaczął bawić w szeryfa, to niech się potem nie broni stresem i strachem
  • Odpowiedz