Wpis z mikrobloga

moim zdaniem jeżeli ktoś stoi na środku ulicy gdzie jedzie autobus jest sam sobie winie tragedii nikt normalny tak nie robi


@ChwilowaZielonka: autobus nie jechał tylko stał.

a typ siedzi w areszcie do tej pory bez
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: gość i tak spędzi kupę czasu w więzieniu za zabójstwo czy inne nieumyślne (ta xD) spowodowanie śmierci to przynajmniej szybciej wyjdzie na wolność, bo już mu się liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: Standardowo, typ widząc bijących się patusów na drodze, celowo w nich wjeżdża, próbując cwaniakować. Nawet na filmiku widać, że kilka metrów wcześniej stoi inny autobus i NIESAMOWITE, ale nikt go nie próbuje atakować. Ciekawe, jaka może być tego przyczyna?

Podsumowując, upośledzone wykopki od miesięcy mylą przyczynę ze skutkiem, celowo przedstawiając sytuację tak, jak gdyby jakieś małpy, kompletnie bez przyczyny, zaatakowały niewinnego kierowcę. Jeszcze mówią, że "ratował pasażerów", co jest
bezbekpol - @TheGreenBastard: Standardowo, typ widząc bijących się patusów na drodze,...

źródło: comment_1662451737pGevtfCc7RJLJ4IunH5EL2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@ChwilowaZielonka: jak widzisz niebezpiecznych ludzi na ulicy to pierwsze co robisz to #!$%@? sie w nich autobusem i ich spychasz jak plug, a kiedy Ci ktos kopnie w drzwi to walisz wprost tlum i zabijasz ludzi przed soba (w tym wypadku na szczescie nie wiecej niz 1)

Jak to mozliwe ze ten sympatyczny ziomek nadal siedzi w areszcie?
  • Odpowiedz
tutaj zaczeła się dyskusja czy typ #!$%@?ąc się jak robercik w bramke pijanych patusów miał racje czy jednak mógł poczekać te 5 metrów dalej a moje pytanie było tylko czemu on tak długo siedzi w areszcie skoro jest tyle nagran świadków i tym podobne xD
  • Odpowiedz
@kayopob: o #!$%@? toż to złoto... widac co po alkoholu potrafia robic patusy i nie tylko. zajebisty pomysl zeby okladac czyjes auto bejsbolami, potem polozyc sie przed autem liczac ze przeciez mnie nie przejedzie jestem BABOM i na dodatek w ciazy XD ma za swoje, bardzo dobra decyzja. Selekcja naturalna
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: > Są miliardy sposobów na taką sytuację. Można np ruszyć spokojnie, patrzeć czy nikt nie zostanie nawet pchnięty, można zadzwonić na policję, czy nawet otworzyć im drzwi, niech wsiadają¯(ツ)/¯ Wszystko jest lepsze niż morderstwo z zimną krwią

XDDDD no pewnie, rozwcieczone patusy Ci się dobijają do autobusu a Ty ich jeszcze herbatką przywitasz, ogólnie ta sytuacja to jest kompilacja kompletnej durnoty i patusów których się #!$%@? na ulicy (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hurb: kurła, czy Ty jeździsz w ogóle po drogach i nie widzisz co kierowcy zawodowi odwalają? Na drodze szybkiego ruchu 2+ pasmowej, gdzie jest dużo miejsca/czasu na podejmowanie decyzji, potrafią wyjechać Ci przed maskę, zmuszając do hamowania/niebezpiecznych sytuacji.

Widząc filmiki, jak nawet jeden seba rozpierdziela autobus/bije kierowcę to się kierowcy nie dziwie, że mógł działać impulsywnie, a tam była cała gromada nawalonych/naćpanych sebków i karyn.

MI jak podszedł inny kierowca (szeryf co blokował 2 pasy) i coś tam wrzeszczał, a później uderzył w lusterko, to miałem gigantyczny przyrost adrenaliny(dziecko w foteliku) i jedyne co zrobiłem to wjazd na krawężnik i oddalenie się z miejsca zdarzenia.
Jedyne co widziałem w lusterku, to kolesia z rozstawionymi rękoma, który
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: po reformach ministra zero każda sprawa ciągnie się kupę czasu. Tak czy inaczej areszt idzie na poczet kary, więc pewnie wyjdzie tak że jak przejdzie przez wszystkie instancje to już będzie miał odsiedziany wyrok ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz