Wpis z mikrobloga

a co byś zrobił na jego miejscu ?


@kayopob: Nie podjeżdżałbym do bijących się patusów, nie puknął laski po raz pierwszy, więc nie znalazłbym się w sytuacji gdzie dzicz próbuje mnie zlinczować.
  • Odpowiedz
XD gość z autobusu normalnie się zatrzymał i trąbił, a potem stwierdził że przejedzie tą babę.


@h0man: Najpierw to on do nich #!$%@? wie po co podjechał, lekko stuknął laskę, potem trąbił, dopiero potem zrobił Carmaggedon.
  • Odpowiedz
kurła, czy Ty jeździsz w ogóle po drogach i nie widzisz co kierowcy zawodowi odwalają? Na drodze szybkiego ruchu 2+ pasmowej, gdzie jest dużo miejsca/czasu na podejmowanie decyzji, potrafią wyjechać Ci przed maskę, zmuszając do hamowania/niebezpiecznych sytuacji.


@wfm125m: jak to ma się do tej sytuacji, gdzie: było masę miejsca, tych patusów było widać z odległości kilkudziesięciu metrów, a autobusy w tym miejscu się toczą, bo wyjeżdżają z zakrętu?
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka

Nawet na autostradzie jeśli na środku stoi pieszy, to masz obowiązek starać się go nie potrącić. Jeśli udowodnią, że mogłeś (bez narażania siebie lub innych) to masz problem. W sensie np. stanąłbyś na autostradzie i przed tobą byłby pieszy, a ty ruszyłbyś i go potrącił, to też łamiesz przepisy. Tu było trochę podobnie, bo kierowca nie musiał potrącać tej dziewczyny.
  • Odpowiedz
i ze nikt za te bijatykę nie odpowiada to już tez #!$%@? to oni są posrednio winni śmierci tej laski xD


@ChwilowaZielonka: no raczej. To była przecież bardzo wczesna godzina, nie pamiętam, jakoś po 5 chyba. Jasno było bo lato, no i nieprzypadkowo mamy filmik bo ludzie na balkony wyszli oglądać te #!$%@?ące się na środku ulicy zwierzęta. To, że od tak można sobie stwarzać zagrożenie dla ruchu, bić się z innymi ludźmi i nie ponieść żadnej kary jest niepoważne.

Tak, kierowca popełnił błąd, że na początku do nich podjechał (powinien mieć #!$%@? i dzownić na policję), ale potem oni podbiegli do jego autobusu, zaczęli kopać drzwi itd. więc dał w gaz, bo
  • Odpowiedz
Doczytaj o sprawie i skończ robić z siebie idiotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheGreenBastard: nie udawaj wielce oświeconego gamoniu i jak masz coś do napisania do pisz.
Co tu "doczytywać". Zwierzeta stwarzały zagrożenie, zaczeły kopać w drzwi, gość spanikował i ruszył.
  • Odpowiedz
można zadzwonić na policję, czy nawet otworzyć im drzwi, niech wsiadają¯_(ツ)_/¯


@TheGreenBastard: xDDDD, niech wsiadają i niech obiją mordę kierowcy, jasne
Przecież te agresywne zwierzęta atakowały autobus, kopały w drzwi. Gość spanikował i ruszył, a że idioci stali i bili się na środku drogi to kogoś przejechano.

Zresztą przeciez nie tego wpis dotyczy, tylko tego DLACZEGO DO #!$%@? NĘDZY GOŚĆ JEST ROK W ARESZCIE. Jak mamy nagrania, świadków i jednoznaczną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hurb: odnosisz się do ogółu, ja opisuje jak się ten ogół zachowuje, potem Ty napisałeś, że nie czytasz, bo odniosłem się do ogółu, ja napisałem, że przecież sam odnosiłeś się do ogółu, a jak się zorientowałeś, że popełniłeś błąd, to pozostało uwłaczanie. Teraz pomysł kto jest kim(odnosnie Twojego ostatniego zdania) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz