Wpis z mikrobloga

A typ który uciekł przed dziczą nadal w areszcie ( ͡º ͜ʖ͡º) > Kierowca autobusu z Katowic, który niemal rok temu przejechał na ulicy Mickiewicza 19-latkę wciąż przebywa w areszcie
Pomijajać juz fakt czy zrobił dobrze czy źle jak mu się dzicz chciała dostać do autobusu to serio az tyle musi to trwać xD? #katowice #wypadek
ChwilowaZielonka - A typ który uciekł przed dziczą nadal w areszcie ( ͡º ͜ʖ͡º) > Kier...

źródło: comment_1662435040uynAX9L5zKwH1huD8DYrIZ.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o widze, że to twoi koledzy patusy

Jasne, całkowicie normalnym jest n---------ć się na środku ulicy o 5 rano i kopać w autobus xD

co za odpad społeczny


@FrasierCrane: co z tego o ktorej godzinie i kto, mogli by to nawet i byc bezdomni albo dzieci, to nie daje kierowcy zadnego prawa do potrącania nie atakujących go ludzi a potem w nich wjechania, kierowca to psychol do utylizacji, mam w
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Odpadem społecznym są dla mnie takie wykopki jak ty, które nie rozumieją, że nic nie daje ci prawa, do świadomego i celowego przejeżdża kogokolwiek. Czy to protestujący, czy n------y menel, czy pieszy przechodzący poza przejściem, czy bijące się patusy. Jak jakiś samochód mi wymusi, to nie w--------m się w niego, bo ja miałem pierwszeństwo. Jak ktoś mi przechodzi przez jezdnię poza przejściem, to nie dodaje gazu, bo nie powinno
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChwilowaZielonka:

tutaj zaczeła się dyskusja czy typ w----------c się jak robercik w bramke pijanych patusów miał racje czy jednak mógł poczekać te 5 metrów dalej a moje pytanie było tylko czemu on tak długo siedzi w areszcie skoro jest tyle nagran świadków i tym podobne xD

@ChwilowaZielonka: stary, bo akt oskarzenia w sytuacji w ktorej jest trup jest skrupulatnie przygotowywany. Jest przygotowywany pelny material dowodowy. Zbierany jest monitoring,
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: Zrobił dobrze, nawet bardzo dobrze.

Moje zdrowie i życie > życie jakiejś patusiary, która swoim dupskiem chciała zatrzymać ponad 20 tonowy autobus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Typ powinien być na wolności dopóki nie będzie aktu oskarżenia, a za aktualną odsiatkę dostać grube odszkodowanie.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Jak ci ktoś wymusza pierwszeństwo i się w niego w---------z to jest jego wina - co to w ogóle za przykład z d--y XD
Jak ci pieszy wymusi i wejdzie na przejście jak ty jesteś praktycznie już na nim, to też będzie jego wina. Co to za urojenia p0lackie?
Jak ktoś mi próbuje się włamać do samochodu w ilości wielu sebiksów, a na dodatek próbują blokować mi wyjazd to
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: oczywiście, że wina kierowcy autobusu. Były inne mniej manipulacyjne filmiki gdzie ewidentnie było pokazane, że to kierowca autobusu sprowokował całą sytuację. Co z tego, że afera się działa na drodze? Kierowca mógł albo poczekać albo wezwać policję. Na początku nikt się mu do autobusu nie wbijał. Zaczął prowokować patusów usiłując ich przepchnąć potrącając ich przodem pojazdu. Kiedy zaczęli mu pukać w szybę, aby przestał to robić to ruszył z
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Powtarzam po raz kolejny, jak dla debili: kierowca miał w tym miejscu doskonałą widoczność, masę miejsca i toczył się do przystanku, bo wcześniej jest ostry zakręt. Miał czas i miejsce na podjęcie absolutnie każdej decyzji, włącznie z zatrzymaniem się w bezpiecznej odległości i zgłoszeniem tego do dyspozytora. Dałem nawet zdjęcie wyżej, gdzie tak zrobił inny kierowca i absolutnie nikt go nie zaatakował. Zamiast tego, celowo i z pełną świadomością
  • Odpowiedz
Straty oceniono na jedną patusiarę i chwilowe uczucia jej pato ekipy ( ͡º ͜ʖ͡º)

A ktoś tu jak już pisze ciągle o dotyczywaniu to niech doczyta jak się konto usuwa.

To że to tyle trwa to jest chore, ale no będzie trwało dopóki ludzie nie zapomną i go nie wypuszczą albo się sam nie przyzna a widocznie nie czuje takiej potrzeby. To że przy szarżował to raczej
  • Odpowiedz
moim zdaniem jeżeli ktoś stoi na środku ulicy gdzie jedzie autobus jest sam sobie winie tragedii nikt normalny tak nie robi


@ChwilowaZielonka: fajna logika. Jak ktoś przechodzi przez jezdnie w miejscu do tego nieprzeznaczonym to po prostu mogę go przejechać xD
  • Odpowiedz