Wpis z mikrobloga

Rzeszowski budżet obywatelski możecie zagłosować na walkę z dyskryminacja w Rzeszowie rasowa gdyż jak się dowiadujemy wnioskodawcy o przyznanie dotacji twierdzą iż:
-Trzeba zrobić z Rzeszowa miasto multikulturowe gdyż jest to miasto tranzytowe
-od czasu wojny na ukrainie Rzeszów był jednolity kulturowo xd Rzeszów gdzie znany jest z wymian studenckich xd

Wszystko za 50000 zł zgadnijcie kto wygra 7 października róbcie skriny
#bekazlewactwa #rzeszow
Pobierz Przegrywrokui_dekady - Rzeszowski budżet obywatelski możecie zagłosować na walkę z dy...
źródło: comment_1662373289FCCygFItOD35m1zxjY3pku.jpg
  • 4
@Endriu_: e tam, moja kobieta powiedziała by, że takie wykłady są bardzo ciekawe, interesujące i potrzebne. Ciężko z tym dyskutować. Ktoś przytuli hajs a ludzie będą myśleć, że fajnie się dzieje bo wiecie edukują. Gównowykłady z gównorzeczy. Boże jak to można ludzi #!$%@?ć na hajs z dofinansowań...

#!$%@? tak sobie myślę może otworzyć działalność, wziąć hajs z dofinansowania i robić wykłady z obsługi: facebooka, instagrama, linkedin, google xDDDDDDD
@Przegryw_roku_i_dekady: U mnie w pracy jakiś znajomek dyrektora chciał robić szkolenia z exela. Sześć razy dzial HR wysyłał maile żeby się zapisywać.Nikt się nie zgłosił i dyro chodził skwaszony. Na końcu się okazało że to miała byc seria szkoleń więc gościowi dobra kasa przeleciała przed nosem.