Wpis z mikrobloga

Typowe zainteresowania różowego paska:
-Poezja, ekologia, muzyka, film, offroad, wędrówki, turystyka, kulinaria, biologia, astronomia, historia, botanika, ziołolecznictwo, farmaceutyka, DIY, moda, uroda, dzieci, sport, rower, bieganie, urbex, malarstwo.

Typowe zastosowania niebieskiego paska:
- Ruchanie, piwo, cycki, jak dopyertolić różowym na wykopie

Dobra, czasem niebiescy zainteresują się też polityką i gospodarką bo wiadomo, trzeba po piwie się wymądrzać przy kumplach i obrabiać doopy politykom i znajomym będącym za niewłaściwą partią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #redpill #oswiadczenie #przemyslenia #takaprawda
  • 127
@mrKoval:

Rozumowanie na poziomie 15 latka, naiwne i upraszczające wszystko.

Mnie interesuje astronomia a jej nie studiowałam. W życiu masz za mało czasu na studiowanie wszystkiego co cię interesuje plus nie masz pewności czy dostaniesz pracę w tym kierunku więc lepiej darować sobie na starcie.

I tak, nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie o wciskanie mi kitu, że niby ja się z czymś pomyliłam i dwa razy próbowałeś mi zasugerować, że
@AlienFromWenus: Większość kobiet zainteresowana jest astrologią, nie astronomią. Zainteresowana jest tarotem, wpływem gwiazd na nasze życie, wróżeniem z ręki, znakami zodiaku i tego typu bzdetami.
To interesuje około 30% kobiet.
Astronomia (nauka o ciałach niebieskich) interesuje około 3% kobiet.
Rozumiesz różnicę? 30 > 3
Mam to narysować ci w Paint'cie?
@mrKoval:

Ja #!$%@?, ale się pogrążasz xD

Tak widzę różnicę, tylko że co ta różnica ma wspólnego z twoim wyśmiewaniem się że mnie? XD

Nie zmienia to faktu że są kobiety które się astronomią interesują i nawet pracują w NASA, a wykopki jak zwykle generalizują wszystkie kobiety bo się parę na tinderku pustych dzid trafiło, które z resztą sami zmatchowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlienFromWenus: > a wykopki jak zwykle generalizują wszystkie kobiety bo się parę na tinderku pustych dzid trafiło

Powyzłośliwiałaś się, to teraz przyjrzyjmy się faktom a nie jakimś "przypadkowym" pustym dzidom. Umiesz trochę po angielsku? To wyniki czytelnictwa z roku 2017, myślę, że teraz jest podobnie (bo czemu i nie).

Widać też, że mężczyźni mniej czytają (ktoś musi pracować i pchać ten świat do przodu). Jeśli jednak czytają, to widać wyraźnie ich
Pobierz mrKoval - @AlienFromWenus: > a wykopki jak zwykle generalizują wszystkie kobiety bo s...
źródło: comment_1663073955qjFMuZf2bdWo2d6R3lblky.jpg
@mrKoval:

I dlatego z wami się nie da rozmawiać xD turbo logicznie że aż przeginacie w drugą stronę, jak autyzm czy inny Asperger.

Od początku.

Jakiś niebieski nie wiadomo po co, chyba tylko po to, by ulżyć swej frustracji, że nie rucha, postanowił obrazić wszystkie kobiety, zarzucając im, że jedyne czym się interesują, to Netflix, ruchanie z chadami czy murzynami, bombelki i kosmetyki.

Wiadomo że nie każda kobieta taka jest, ale