Wpis z mikrobloga

Typowe zainteresowania różowego paska:
-Poezja, ekologia, muzyka, film, offroad, wędrówki, turystyka, kulinaria, biologia, astronomia, historia, botanika, ziołolecznictwo, farmaceutyka, DIY, moda, uroda, dzieci, sport, rower, bieganie, urbex, malarstwo.

Typowe zastosowania niebieskiego paska:
- Ruchanie, p--o, c---i, jak dopyertolić różowym na wykopie

Dobra, czasem niebiescy zainteresują się też polityką i gospodarką bo wiadomo, trzeba po piwie się wymądrzać przy kumplach i obrabiać doopy politykom i znajomym będącym za niewłaściwą partią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #redpill #oswiadczenie #przemyslenia #takaprawda
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: jeszcze nie widziałem kobiety, która by się interesowała astronomią, historia czy szeroko pojętą farmacją ziołolecznictwem i tak dalej ( jeśli nie była z tym związana zawodowo)
W kulinariach to też częściej królują faceci, chyba, że chodzi o to co by zjadła, ale żeby coś takiego przyrządzić czy ugotować to już ojoj, ja nie za dobrze sobie radzę w kuchni hihi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: wiem, ze baicik, ale i tak musze odpowiedziec xD

Siedzisz na wykopie od 3 miesiecy i napisalas prawie tyle samo komentarzy co ja przez 5 lat. Z czego wiekszosc na tagach przegryw czy logikarozowychpaskow. Wnioski pozostawiam tobie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Takie te Wasze zainteresowania:D


@Panakamanana:

Mój ex niby interesował się grami i się chwalił jaki to on nie jest w te gry zajebisty a tak naprawdę grał w MMO z dzieciakami młodszymi od niego o 20 lat i się cieszył że wygrał xD
  • Odpowiedz
Co ty mi teraz za jakieś kity wmawiasz i po co xD napisałam astronomia to astronomia, to dyskutujesz bez sensu na siłę


@AlienFromWenus: Ile kobiet studiuje astronomię? Bo jeśli interesują się, to pewnie i studia robią w tej dziedzinie. Ile kobiet vs mężczyzn jest na takich kierunkach?
  • Odpowiedz