Wpis z mikrobloga

Typowe zainteresowania różowego paska:
-Poezja, ekologia, muzyka, film, offroad, wędrówki, turystyka, kulinaria, biologia, astronomia, historia, botanika, ziołolecznictwo, farmaceutyka, DIY, moda, uroda, dzieci, sport, rower, bieganie, urbex, malarstwo.

Typowe zastosowania niebieskiego paska:
- Ruchanie, p--o, c---i, jak dopyertolić różowym na wykopie

Dobra, czasem niebiescy zainteresują się też polityką i gospodarką bo wiadomo, trzeba po piwie się wymądrzać przy kumplach i obrabiać doopy politykom i znajomym będącym za niewłaściwą partią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #redpill #oswiadczenie #przemyslenia #takaprawda
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-Poezja, ekologia, muzyka, film, offroad, wędrówki, turystyka, kulinaria, biologia, astronomia, historia, botanika, ziołolecznictwo, farmaceutyka, DIY, moda, uroda, dzieci, sport, rower, bieganie, urbex, malarstwo.


@AlienFromWenus: w rzeczywistości to wyglada jak ponizej:

Poezja - pisanie smutów, których nie da się czytać
ekologia - fajne, modne, najczęściej wiedza bardzo powierzchowna,
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: To jest o tyle ciekawe, że na podstawie wieczorów kawalerskich mam odwrotne przemyślenia i nawet nie przeszłoby mi przez myśl, że ktoś może mieć inne nawet w dowodzie anegdotycznym. Ogólnie raczej mi się wydaje, że kobiety mają bardziej przyziemne przemyślenia, a faceci bardziej abstrakcyjne, ale w tym sensie, że jak faceci rozmawiają o polityce i eksploracji kosmosu to ktoś musi się zajmować prawdziwym życiem( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus offroad, astronomia, historia, rower i urbex to typowo męskie zainteresowania. Te bieganie, wędrówki i turystyka (poza "podrozowaniem" czyli s-x turystyką) to też raczej męskie
  • Odpowiedz