Wpis z mikrobloga

Typowe zainteresowania różowego paska:
-Poezja, ekologia, muzyka, film, offroad, wędrówki, turystyka, kulinaria, biologia, astronomia, historia, botanika, ziołolecznictwo, farmaceutyka, DIY, moda, uroda, dzieci, sport, rower, bieganie, urbex, malarstwo.

Typowe zastosowania niebieskiego paska:
- Ruchanie, p--o, c---i, jak dopyertolić różowym na wykopie

Dobra, czasem niebiescy zainteresują się też polityką i gospodarką bo wiadomo, trzeba po piwie się wymądrzać przy kumplach i obrabiać doopy politykom i znajomym będącym za niewłaściwą partią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #redpill #oswiadczenie #przemyslenia #takaprawda
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: Najgorzej, jak nowo poznany samiec mówi, że interesuje się historią. Już zaczynasz wyobrażać sobie te długie rozmowy o skutkach przemian społecznych w drugiej połowie XVIII wieku, po czym okazuje się, że jego zainteresowanie historią sprowadza się do modeli czołgów z 2 wojny światowej które zobaczył w jakiejś gierce komputerowej.
  • Odpowiedz
@Valfoutre:

Lubię baity - nie baity

Wypisałam swoje zainteresowania a więc to fakt, jednocześnie w taki sposób by wyglądało jak bait a nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@wołodia: równie dobrze mogę policzyć ile jest żuli kobiet a ile facetów. Bez sensu.
  • Odpowiedz
@Goronco: przecież na portalach nikt tego nie czyta xD też kiedyś dla beki na fotce i innym nie pamiętam gdzie wypisałam podobne zainteresowania, jeszcze dodałam moda i imprezy a i tak nikt się do tego nie odniósł xD
  • Odpowiedz
i po co tam są kobiety.

Niekoniecznie w celach zainteresowań ( ͡º ͜ʖ͡º)


@lexico:

Właśnie, i tak faceci w tych środowiskach mają albo w------e na babki albo traktują je jako maskotki klubu, które mógłby by nawet interesować się wrzucaniem gołej d--y w internet. Dlatego panie tworzą własne przestrzenie poświęcone swoim zainteresowaniom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz