Wpis z mikrobloga

@cutecatboy:
On rzuca nazwiskami typu Rothbard obok tekstów które #!$%@?ą erystykę i logikę w 3 miejscach, to jest kolejna duchowa iteracja Aleksandra Newskiego. Nick nawet podobny nie wiadomo czy to nie ten sam tępak czy przypadkowe nawiązanie do podobnego dzbana.
  • Odpowiedz
@qluch: czyli nie masz nic do tego, żebym zaczął wyrywać tobie palce, wszak mimo tego, że mamy podobne układy nerwowe, to biologia nie jest w stanie stwierdzić, czy tępy konfederata jest w stanie czuć ból? Idź lepiej zrób rozbieg i zacznij biec w jakiś mur. Zrobisz nam wszystkim przysługę.
  • Odpowiedz
@Deykun: 2022 rok, a ludzie dalej nie wiedzą, co to zasada podwójnego skutku.

to jest kolejna duchowa iteracja Aleksandra Newskiego.


Byłem już oskarżany o bycie BrzytwąOckhama, czy WilhelmemNeuropkiem, co jest totalną bzdurą. Działacie jak najgorszy algorytm:

prawag używa filozfy i neguje mój materializ = brzytwiak/wilhelm_

@Trixie:

Filozofia jako argument czy zwierzęta mogą cierpieć?


Tak, bo sprawa ze swej natury tyczy się poznania (epistemologia, taka dziedzina filozofii), a istnieje całkiem
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: nie mam zamiaru wchodzić w twoje debilne gierki z dyskutowaniem, czy zwierzęta filozoficznie czują ból. Jakbyś próbował skrzywdzić mojego kota to bym ciebie mógł zabić i miałbym w dupie wyższość człowieka i jego świadomości nad zwierzęciem i inne twoje debilne dywagacje na ten temat. Szczerze, z takimi poglądami ty i @qluch powinniście mieć policyjne kontrole, żeby sprawdzały czy jakichś zwierząt nie torturujecie.
  • Odpowiedz
To proste do wytłumaczenia, jeśli rodzisz się jako Polak w dodatku katolik konserwatysta to jesteś na drabinie bytów Tomasza z Akwinu niżej niż przeciętny człowiek. Taka osoba powinna wtedy aspirować do postaw wyższych by na tej drabinie zająć godne miejsce jak sugeruje sam Tomasz, ale znacznie łatwiej jest degradować zwierzęta pod sobą i umniejszać okrucieństwu, a że taka pogarda do życia obniża pozycje takiej jednostki jeszcze bardziej to ta wpada w pętle
  • Odpowiedz
  • 19
@Aleksander_II jak np nie wiem jak to jest być tobą, więc nie mogę udowodnić że potrafisz odczuwać ból. A może jesteś tylko maszyną z mięsa, a twoje myśli to zwykłe oprogramowanie? Mogę cię zatem legalnie #!$%@?ć, bo nie potrafię sprawdzić twojej samoświadomości czy możliwości odczuwania bólu?
  • Odpowiedz
@Trixie:

nie mam zamiaru wchodzić w twoje debilne gierki z dyskutowaniem


Dyskusja o epistemologii, a na co tomu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś próbował skrzywdzić mojego kota to bym ciebie mógł zabić i miałbym w dupie wyższość człowieka i jego świadomości nad zwierzęciem i inne twoje debilne dywagacje na ten temat.


_pokaż neuropkom, że sprawa świadomości zwierząt

Szczerze, z takimi poglądami ty i @qluch powinniście mieć policyjne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Czemu usuwasz komentarze @qluch?

@Aleksander_II: ponieważ on usuwa wszystkie komentarze, które mu się nie podobają (nawet 100% kulturalne, na poziomie etc, po prostu przedstawiające niepasujący mu punkt widzenia). Może więc iść do siebie klepać się z innymi konfiarzami po pleckach - u mnie spotka go tylko "usuń" bez czytania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba:

ponieważ on usuwa wszystkie komentarze, które mu się nie podobają (nawet 100% kulturalne, na poziomie etc, po prostu przedstawiające niepasujący mu punkt widzenia). Może więc iść do siebie klepać się z innymi konfiarzami po pleckach ( ͡º ͜ʖ͡º)


Naprawdę nieznany wam jest imperatyw kategoryczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)...
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: jak to jest, że nie da się udowodnić istnienia boga, a mimo to, prawaki w niego wierzą, a skoro nie da się udowodnić, ze zwierzęta czują ból, to prawaki już tu nie wierzą? I to mimo, że na istnienie bólu zwierząt jest więcej dowodów, jak choćby podobne układy nerwowe i mózgi? I fakt, że krzywdzone zwierze daje znaki, że odczuwa ból? No i przede wszystkim fakt, że zwierzęta istnieją?

Jeszcze
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: zwierzęta nie czują bólu, mimo że udowadniają, iż czują, ale płód we wczesnej ciąży już tak, mimo że dowody wskazują na to, iż odczuwa go dopiero po 20 tygodniu ciąży, więc trzeba całkowicie zakazać aborcji, bo ona nie podoba się Bogu, mimo że nie da się udowodnić jego istnienia i w Biblii, która rzekomo jest jego słowem nie ma żadnej wzmianki o tym, że nie wolno usuwać ciąży, czego nie
  • Odpowiedz
  • 17
@Aleksander_II skąd wiem że ludzie są realni? Jaką mam pewność? Nie możesz tego przecież sprawdzić.

Sam zakładasz że inni ludzie odczuwają ból, mimo że nie masz na to żadnych dowodów. Zwyczajnie stosuję twoją logikę, tylko że na ludziach. Nie wiesz co czuje inny człowiek, a nawet jeśli Ci o tym powie to może przecież kłamać albo tylko wydawać takie dźwięki, ale niczego nie czuć. Możesz też np założyć że skoro wydaje takie
  • Odpowiedz