Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, mam troche odlozonego kapitału - ok. 20 tys zl. W obawie przed rosnącą deflacją i kryzysem ostatnio zainteresowalem sie tematem inwestingu i dochodu pasywnego. Od razu zaczalem szukac jakis szkolen i trafilem na ATLAS PASYWNEGO DOCHODU. Brzmi to naprawde fajnie. Wygląda bardzo profesjonalnie, projekt firmują znane twarz, zwłaszcza Maciej Szafraniec (w sumie tylko jego znam) - ten łysy w okularkach, kojarzę go z różnych wywiadów i wystąpień - zawsze mowi bardzo sensownie, widac u niego duza wiedze, namawia do oszczedzania pieniedzy, a nie wydawania. Stronka projektu widac, ze jest bardzo dopracowana, a nie na jakims szablonie czy cos atlaspasywnegoinwestora.pl do tego bardzo dobrej jakosci zdjecia itd. Zapisalem sie na newsletter i po chwili dostalem na maila darmowego eboka. Czy ktos kupil to szkolenie i moze cos wiecej napisac?

Ewentualnie moze polecicie inne szkolenia z zakresu inwestingu pieniędzy i ochrony kapitału przez kryzysami?

#pieniadze #gielda #inwestowanie #szkolenia #inwestycje #dochodpasywny #finanse #gospodarka
presburger - Cześć Mireczki, mam troche odlozonego kapitału - ok. 20 tys zl. W obawie...

źródło: comment_1662288007bDZwOSVEKR2l7RjfFRZC4M.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@presburger: Świat schodzi na psy!
Dziś pewna 21 letnia dziewczyna zaproponowała mi seks, w zamian za to miałem na wykopie, zareklamować jakiś płyń do mycia łazienki. Oczywiście odmówiłem, gdyż jestem osobą o wysokiej kulturze i silnej woli, tak silnej jak nowy Mr.Muscle, super silny, płyn do czyszczenia łazienki, o zapachu pomarańczy.

A tak serio, to wejdź sobie na inwestomat i masz tę samą wiedzę za free.
  • Odpowiedz
Maciej Szafraniec


@presburger: wiem że to bajt ustawiony pod to żebym teraz napisał, że skoro nie znasz nawet imienia Michała Szafrańskiego to nie powinieneś się brać za inwestowanie dlatego #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ortopliss: tak jak pisalem, moglem cos pomylic, z pojeciem bajtu jeszcze sie nie zapoznalem, musze doczytac. a co do twojej opinii czy ja wiem czy naciaganie - na youtube sa sesje q&a z tymi panami po 2-3h odpowiadaja na pytania wyczerpujaco, podobno ten kurs sprzedali w ilosci 4000. fajnie gdyby jakis wykopowicz ktory go kupil napisal obiektywną opinie.
  • Odpowiedz
@presburger: jak czytam taki shit to ewidentnie zgłaszam jako reklama. No sorry nie będziesz mi tu reklamować gówna by ludzie tracili kasę bo szkolonka nie idą.
  • Odpowiedz
@presburger: Bait, nie bait, odpowiem - może ktoś skorzysta. Nie mam nic do Michała i jego kursu. Dał z siebie wcześniej bardzo dużo w formie bloga, teraz jest na etapie gdzie może odcinać kupony, takimi kursami jak ten. Nie śledziłem już dawno tematu, ale w przedsprzedaży kurs kosztował 999zł, nie znam obecnej ceny.

Czy jest tam tajemna wiedza? Nie sądzę. Jeżeli kurs w nazwie ma "pasywny" to domyślam się, że lwia
  • Odpowiedz
@presburger: streszczę Ci ten kurs w 3 punktach:
1. kup etf na sp500, np VUSA u Vanguarda. Nie wiesz jak? załóż sobie konto np. na trading 212 i już masz dostęp do darmowego brokera.
2. DCA - dollar cost averaging, uśrednianie, czyli - dokupuj co miesiąc, za tę samą kwotę przez kolejnych X lat, reinwestuj dywidendy.
3. profit.

Z podstaw nic więcej znać nie trzeba, jeśli się chce pasywnie inwestować.
  • Odpowiedz