Wpis z mikrobloga

@SpoconaPacha: powoli i się będzie wydłużało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tigermass: sam nie wiem jak to pykkło xd sub 1:15 to był wynik bardzo optymistyczny jakby wszystko zagrało, no i pykło bo pogoda idealna, lepiej na początek września się nie dało wymarzyć :D
  • Odpowiedz
Bóg tak chciał, nowe PB ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bieganie

@aukolb: matkobosko człowieku, asfalt ludziom podpalisz. Szacun, takie tempo przy tych zawijasach - ja tyle to bym w spadku swobodnym osiągnął xD
  • Odpowiedz
@aukolb: miałem pisać co taki dystans maly jak na rower. Patrzę 1500kcal myślę ło kurde i to jeszcze kondycji nie ma. Patrzę na prędkość 3.3 to się nie spieszył jakoś bardzo a tak się zmęczył. Patrzę na tag i widzę bieganie. Wiedziałem już że bym Cię i rowerem nie wyprzedził ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mogłeś te 90m potruchtac w miejscu
  • Odpowiedz
@SpoconaPacha: Nie ma sensu biegać 1km, 3km to minimum np 1,5 w tą i 1,5 wracasz dasz radę na spokojnie jeśli nie jeździsz na wózku, bieg jak coś nie polega na totalnej zadyszce na maxa ze biec nie możesz tylko na dostosowaniu pod siebie tępa, możesz nawet lekko truchtać lekko szybciej niż idziesz byle by biec i oddychać nosem nie ustami, jak już musisz ustami to zwalniasz i starasz się
  • Odpowiedz