Wpis z mikrobloga

Zachwyt nad polskimi witaminkami jest zjawiskiem niebywałym. Mało kiedy #p0lka napisze do Was pierwsza (wyjątek to kiedy się ma wielkiego penisa, ciemną karnację i nie mówi płynnie po polsku), nie mówiąc już o tym, że nie raz Wam nie odpisze. A taka Jankeska? Sama pierwsza napisze, zapyta o rozwijające aspekty życia i odpisze na wiadomość. To jest ta słynna różnica cywilizacyjna.

#usa #polska #krajetrzeciegoswiata #roznicakultur #rozwojosobisty #takbylo #psychologia #anatomia #biologia #natura #zwiazki #seks #penis #plodnajulka #genetyka #przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
RedSensej - Zachwyt nad polskimi witaminkami jest zjawiskiem niebywałym. Mało kiedy #...

źródło: comment_1662217586fSPPJwRG8zwekYBCelZOIq.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@RedSensej: tak ale taka co sama będzie do ciebie pisać nie będzie cię jarać bo zbyt łatwo dostępna i brak wyzwania. Jesteście nielogicznie faceci i to wy mieszacie na rynku matrymonialnym.


@costusmierdzi: Ale to jest typowe babskie gadanie xddd Tłumaczycie swoje wygodnictwo w tak kretyński sposób. Tak, będziemy uważać was za łatwe, bo wykazujecie inicjatywę i zainteresowanie rozmową
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Dokładnie, to jest inna kultura. W Polsce większość kobiet interesuje tylko wielki penis i Erasmus, a w USA kobiety się rozwijają, mają hobby, zakładają firmy, walczą z nieuczciwymi korporacjami, interesują się wyborami, polityką itp. To przepaść cywilizacyjna między dwoma krajami.
  • Odpowiedz
Ale to jest typowe babskie gadanie xddd Tłumaczycie swoje wygodnictwo w tak kretyński sposób. Tak, będziemy uważać was za łatwe, bo wykazujecie inicjatywę i zainteresowanie rozmową


@fanmarcinamillera Uważacie za desperatki jak pierwsze zaczynamy rozmowę. Zdecydujcie się.
  • Odpowiedz
@RedSensej:

Ciężko jest odpisywać i rozmawiać z 100 na raz facetami i jeszcze nie gubić wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem po sobie bo każdemu odpisywałam i prowadziłam konwersację ale przez to brak jest czasu na życie poza Internetem.
  • Odpowiedz
Tłumaczycie swoje wygodnictwo w tak kretyński sposób.


@fanmarcinamillera:

Tak jak wy tłumaczycie wasze wygodnictwo tym że chcecie "tradycyjnej kobiety" która siedzi cicho, gotuje, sprząta i ogólnie poza pracą zarobkową jeszcze zajmuje się domem wiec wy już nie musicie, jak kobieta jest nowoczesna to już p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz