Wpis z mikrobloga

Mireczki, teściowa ma jakiś prehistoryczny model telefonu z Androidem, ale żeby cokolwiek zainstalować lub zaktualizować trzeba usuwać różne programy/zdjęcia itp. Nie da się tego telefonu używać.
Chciałbym coś jej kupić, nie interesuje mnie nowy telefon za 4-5 koła, bo ona nie jest heavy userem. Chcę, żeby dość dobrze działał messenger i rozmowy wideo, do tego Revolut itp. Myślę, że raczej albo coś używanego (nie siedzę obecnie w temacie androidów, więc nawet nie wiem, co jest warte uwagi), ewentualnie coś nowego, ale z niskiej półki. Zakładam, że obecne telefony z niskiej półki pewnie bez problemu radzą sobie z obecnymi aplikacjami, ale pewnie za rok, dwa będą zamulać.
Kwota raczej 1000 zł, z bólem serca może z 1300-1500.
Jakiś Samsung? Używane S10? S20? Huawei i Xiaomi nie znam w ogóle modeli XD
#android #cokupic #samsung #xiaomi #huawei #realme #smartfon #smartfony
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: polecam jak @mlodyapollo: Motorola, bo jest czysty android, nie ścina, nie ma wodotrysków, wszystko proste w obsłudze. Jedyne kuleje aparat i nie jest to jakieś nie wiadomo co ale wystarczające
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: Może Samsung A33? Jakby ci sie udało wyrwać na jakiejś przecenie to i A53(chociaż znacząco sie nie różnią) Mowa o kwocie około 1500 ofc

Obecnie są do nich budsy w prezencie, więc odrazu można słuchaweczki bezprzewodowe przytulić