Wpis z mikrobloga

Zerowe doświadczenie we wszystkim i niczym, praktycznie brak jakichkolwiek kwalifikacji... Posada dyrektorska jak nic wleci
  • Odpowiedz
Sprzedaż w salonie Seata, zmywak w Anglii, później 4 lata przerwy i kierowniczka magazynu. Idealnie, aby uderzać bezpośrednio do szefa największej firmy w kraju, więc jak rozumiem nie na stanowisko ciecia.


@Wodolejec:

Popraw mnie jesli sie myle, ale przekonwertowalem ten jej zapis na normalny, od najstarszego
  • Odpowiedz
daniel_obajtek@interia.pl


Wszyscy piszą o mailu Obajtka, zobaczcie jej maila eekk102@interia.pl XDDDD W sam raz do wymiany mailowej z prezesem Orlenu, mniej więcej jego poziom XD
  • Odpowiedz
Ja p------e, wykopki XD 80 procent z was czepia się do tego CV że dała jedną spację za dużo, nie równo, stary styl CV czy coś napisała nieczytelnie, wykrzykując że "WY TO BYŚCIE TO OD RAZU DO KOSZA WYWALILI ZA TAKI KARYGODNY BŁĄD!!!11" a wy nawet k---a nie potraficie dat z CV przeczytać jeśli są pomieszane cyfry Rzymskie z Arabskimi XDDD idź w c--j, dobry obraz społeczeństwa Polskiego - W 80% tutaj
  • Odpowiedz
Ja p------e, wykopki XD 80 procent z was czepia się do tego CV że dała jedną spację za dużo, nie równo, stary styl CV czy coś napisała nieczytelnie, wykrzykując że "WY TO BYŚCIE TO OD RAZU DO KOSZA WYWALILI ZA TAKI KARYGODNY BŁĄD!!!11" a wy nawet k---a nie potraficie dat z CV przeczytać jeśli są pomieszane cyfry Rzymskie z Arabskimi XDDD


@TrinityBomb: no sorry, ale CV to nie zagadka logiczna co trzeba kombinowac co poetka miala na mysli. Ma byc przejrzyste, bez potrzeby konwertowania dat zapisanych w sposob w jaki nikt nie pisze.
I dobrze wiesz ze nie chodzi o jedna spacje - to raczej wyglada jakby nie zdawala sobie sprawy z istnienia tabulatora...
Nie mowiac juz o przecinkach z d--y itd, to jest napisane po prostu
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Ja się zgadzam że jest to zrobione niechlujnie i to jest fakt ale irytuje mnie i wyśmiewam jakieś takie Polskie, zawistne zachowanie w postaci kompletnego braku samokrytyki i absolutnego braku pokory, który aż wybił pod tym postem. No bo jeśli za zrobienie masy głupot kogoś innego pokazuje się jeszcze większą własną nie kompetencję i to zbiorową to jak to nazwać? I to jeszcze z jakimś ogromnym przekonaniem o swojej
  • Odpowiedz