Wpis z mikrobloga

wiesz, ze beneficjentami 500+ sa wszyscy, ktorzy maja dzieci do 18 rz?


@pure_function: no tak #!$%@? nie do końca. Chyba że chcesz zostać beneficjentem mojego nowego programu mirek+, deal jest prosty: ty mi co miesiąc przelewasz tysiąc złotych, ja ci oddaję z tego 500. Może być?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Odki: xD życie to nie wykop kolego. Ja żyje w powiatowym w Polsce y i tutaj patologie mam na każdym kroku od wyjścia z domu. nie naprawie całego świata a mlodzi ewidentnie to z domu wzięli więc rodzice jeszcze gorsi.
to, że byli z Ukrainy to tylko dolało oliwy do ognia. Patusy z całej Polski mają oznaczone swoje ławki, weź #!$%@? na nich usiądź, to odrazu zapytają się Ciebie czy jesteś stąd. Pół biedy jak z tego samego miasta. Ha tfu na nich


@fornson23: To się nazywa prawica. Bardzo terytorialni. Inny kraj? Źle. Inny kolor skóry? Źle. Inna orientacja? Źle. Z innego miasta? Też źle. Inne poglądy? W mordę.

O to
Czy Korwin chcialby napieprzac cudzoziemcow?


@eternalzz: Owszem, do tego to się sprowadza. Generują hejt wobec każdej inności, co potem wykorzystują tacy troglodyci jak na filmiku. Korwin nie może jasno namawiać do przemocy bo dawno by go zamknęli, dlatego robi to łagodniej napuszczając na inne grupy społeczne.