Wpis z mikrobloga

@Szalom: uwielbiam urbanistyke po polsku. Jest biuro, no ładnie. Pracownicy dojadą PKSem lub rowerem. A potem przyjeżdża handlowiec albo klient i mamy zgrzyt bo nie ma gdzie stanąć więc stanie na #!$%@? bo jest na chwilę xD. Jeszcze te przejścia bez zebry. Są tam w ogóle znaki pionowe?
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: To w większości mieszkaniówka, jest kilka biur i każdy budynek ma ogromny parking podziemny. Widziałem że np PKO BP tam udostępnia miejsca w nim dla patentów, jak ktoś dla klientów i handlowców żydzi miejsca parkingowego to jego problem. Wiem że to kwestia nawet 40 tysięcy za jedno, ale można o tym pomyśleć jak się chce biuro w 'prestiżowej' lokalizacji. Lidl jakoś nie miał problemu w ścisłym centrum miasta w nowej
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: A i problem jest ta pół prywatność terenu o której pisałem, kończy się tam strefa płatnego parkowania to przyjezdni sobie przyjeżdżają tam parkować na miejscach tych wyznaczonych za darmo na cały dzień. A te miejsca właśnie powinny być dla klientów/handlowców/gości mieszkańców
  • Odpowiedz
  • 1
@regulamin_serwisu_wykop: Gdzie te likwidowane parkingi? Bo ja widzę ze jeden za 40 mln budują pod urzędem miasta. Obok jest ten parking hotelowy ogólnie dostępny a i tereny postoczniowe sprzedają miejsca za 300 zł miesięcznie. Serio, dosłownie naprzeciwko, po drugiej stronie ulicy gdzie robiłem zdjęcie. Ale wiadomo, płatne.
  • Odpowiedz
  • 0
@regulamin_serwisu_wykop: Miejsce stricte pod turystów, dla mnie jako mieszkańca nic lepszego nie mogło sie stać od likwidacji tych miejsc. Może tylko można byłoby lepiej je zagospodarować. I jest za to chociażby ten parking pod placem grunwaldzkim, często miejsca są, ale kierowcom najwyraźniej zawsze mało
  • Odpowiedz