Wpis z mikrobloga

@bobikufel: A w inwestycji chodzi o to, żeby jak najwięcej zarobić, jak akcje spadają to sprzedajesz lub kupujesz, jak ci przychodzi większa rata, to podnosisz jeżeli znajdziesz chętnych na to.
  • Odpowiedz
Życzę CI szybkiego zakupu mieszkania i wynajmowanie go za uczciwe 600 zł. Bo czemu by nie, prawda?


@ATAT-2: Kupowanie mieszkania na kredyt pod wynajem i "potrzeba obowiąsku podnoszenia czynszu" jest tak samo inteligentna jak kupowanie motocrossa i #!$%@? po lasach i polach prywatnych ludzi bo "nie ma gdzie jeździć"

albo parkowanie na trawniku i chodniku bo "nie bylo gdzie zaparkować" "przecież każdy tutaj parkuje"

kupowanie mieszkania pod inwestycje wynajem z
  • Odpowiedz
Kupowanie mieszkania na kredyt pod wynajem i "potrzeba obowiąsku podnoszenia czynszu


@bobikufel: Opka nie kupiła mieszkania z zamiarem wynajęcia, przynajmniej jedną wypowiedź przeczytaj ze zrozumieniem.

kupowanie mieszkania pod inwestycje wynajem z góry zakłada że ktoś ma na ciebie #!$%@?ć


@bobikufel: ponieważ jest to INWESTYCJA
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Wszystko zależy po której stronie się siedzi. Jestem pewna, że Ci najwięksi krzykacze jakby wynajmowali mieszkania to pierwsi podnieśliby ceny, bo im się „należy”, bo ponieśli ryzyku kupując chatę i jak ktoś taki mądry to niech sobie weźmie kredyt.
  • Odpowiedz
@bobikufel: jestem pierwszy w kolejce do najmu Twojego mieszkania. Kwotę najmu już sam staliłeś i mi ona odpowiada. Dodam tylko że potrzebuje od początku października, także zebyś się nie zdziwił gdy bedziesz miał współlokatora, chyba że zdążysz się wyprowadzic.

Jeśli się nie zgadzasz to przykro to stwierdzic - jesteś taka samą chciwą egocentryczną hieną mieszkaniową o której piszesz. Dla własnej wygody i korzyści materialnej zajmujesz miejsce w mieszkaniu komus komu jest bardziej potrzebne. Jakim prawem ? Że nsleży do Ciebie ? Może i tak ale takie zachowanie jest podłe i wykorzystujesz słabsze, mniej zaradne osoby w społeczeństwie.

Nawet nie wiesz ile jest samotnych bezdomnych matek, i vo one mają zrobić na zimę
  • Odpowiedz
@Akirra: wole wynajmować pokoje swinkom morskim które adoptuje dokładnie z tych powodów które napisałeś.

Są dużo lepszymi lokatorami, co prawda dokładam do interesu choć według ciebie powinienem je sporo kasować za taki przywilej.

Jak bym miał więcej mieszkań to wynajmował by je rodzinie i znajomym po cenach które napisałem, ty jako random jesteś daleko w kolejce, ale jak by nie było innych chętnych to nie ma sprawy zapraszam. Dam ci znać jak tylko przestane mieć znajomych i rodzine w potrzebie oraz za dużo wolnych
  • Odpowiedz
@bobikufel: czyli proszę Państwa mamy doczynienia z hiena mieszkaniową,

piszesz ze wynajmowałbys rodzinie / znajomym z zyskiem.

To wystarczy zeby wiedziec jaką osobą jesteś, hipokrytą ktory innych krytykuje ze chca zarabiac na wynajmie swojego mieszkania obcym a sam chcesz zarabiac na wynajmie swojej
  • Odpowiedz
@pz2kk: nazywasz go komuszkiem bo twierdzi "mieszkanie prawem nie towarem" ?


Wszystkie moje komentarze sa dostepne na pewno znajdziesz razem z pz2kk taki fragment ktory mowi o tym.

Bo wiecie glupii by bylo gdyby nie bylo a wy dumnie walczycie z chocholem
  • Odpowiedz