Wpis z mikrobloga

@bobikufel: czyli proszę Państwa mamy doczynienia z hiena mieszkaniową,

piszesz ze wynajmowałbys rodzinie / znajomym z zyskiem.

To wystarczy zeby wiedziec jaką osobą jesteś, hipokrytą ktory innych krytykuje ze chca zarabiac na wynajmie swojego mieszkania obcym a sam chcesz zarabiac na wynajmie swojej rodzinie.

Trzymajcie sie tam razem w tej toksycznej rodzinie.

Nie musisz wszystkich mierzyc swoimi nawykami. Jak cie na cos nie stac to po prostu tego nie kupujesz. Rozumiem
@pz2kk: nazywasz go komuszkiem bo twierdzi "mieszkanie prawem nie towarem" ?


Wszystkie moje komentarze sa dostepne na pewno znajdziesz razem z pz2kk taki fragment ktory mowi o tym.

Bo wiecie glupii by bylo gdyby nie bylo a wy dumnie walczycie z chocholem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bobikufel:

Może i nie jest to przyjemne, ale takie jest życie. Daje im 3 miesiące na decyzję, mogą zrezygnować, umowa podpisana na rok się kończy. Jak był Covid i zdalne studia plus Home office to straciłam lokatora i wtedy ja musiałam sobie radzić.


1. Kredyciarzom podnoszą stopki
2. Kredyciarze nie dają rady ze spłatą
3. Kredyciarze wystawiają mieszkania na sprzedaż
4. PikachuFace.jpg nikt nie chce kupić kurnika (°
Pobierz
źródło: comment_1662130623NL4gt5wrR4Gy1VehYsO32D.jpg
@bobikufel:

Wzięła kredyt INWESTYCYJNIE na mieszkanie. Z góry zakładała że kto inny spłaci jej kredyt. Ona po 30 latach wynajmowania dostanie mieszkanie na własność na które #!$%@?ła osoba wynajmująca Czego nie rozumiesz? Że to wyzysk w czystej postaci?


To niech sobie osoba wynajmująca weźmie kredyt i kupi mieszkanie, w czym problem? Wyjdzie tyle samo co za wynajem.

Student ma dojechać do uczelni 2h?


Ja tak jeździłem całe 5 lat studiów


@bobikufel: Co kogo obchodzi, że nie masz swojego mieszkania? Nie pasuje Ci to idź gdzie indziej albo kup swoje. Czemu osoba wynajmująca nie weźmie sobie kredytu skoro to takie łatwe, przyjemne i bez żadnego ryzyka?