Wpis z mikrobloga

@samot: tam masz dwa pytania:
1) ile chcesz, aby trwała lekcja
2) ile lekcji w tygodniu chcesz mieć?

Jeśli wyklikasz wybór jak na screenie, to będziesz miał 2 lekcje tygodniowo, po 30 minut każda.
Czyli 1h/tydzień poświęcisz na naukę. Faktycznie dość enigmatycznie to napisali.

To, co jest na screenie, można odczytać jako:
"chcę się uczyć 30 minut dziennie przez 2 dni w tygodniu".
  • Odpowiedz
Nie możesz tak po prostu publikować takich treści bez swojej auto/reklamy?


@RejestracjaBezNrTel: ale dlaczego mam nie mieć sponsorów albo dlaczego w moim własnym newsletterze miałbym nie robić reklamy moich produktów? To niby gdzie mam się reklamować jak nie u siebie? :|

Ludzie by mogli ci przelać dobrowolnie daną kwotę jako „donate” ale wątpię żebyś się z tego mógł utrzymać. Ten twój bloczek reklamowy jest wyciąć bardzo łatwo trzeba będzie napisać regułki
  • Odpowiedz
@imlmpe: Robisz wartościowe treści to powinieneś mieć reklamę na jakimś wartościowym portalu.
Reklamowanie jakiś bezwartościowych usług/stron/etc jest trochę jak sprzedawanie się, żeby się nauczyć angielskiego potrzeba czegoś więcej niż tylko chęci, trzeba się „zakochać” w tym języku.
Sam cel jako edukacja polskiej młodzieży jest bardzo fajny, tylko te twoje kursy są płatne a jestem pewien że po angielsku znalazłbym porządną dokumentacje do tego, więc płace za to że opiszesz to własnymi
  • Odpowiedz
Reklamowanie jakiś bezwartościowych usług/stron/etc jest trochę jak sprzedawanie się


@RejestracjaBezNrTel: Korzystałem z Cambly i sprawdza się ok. Dostajesz dokładnie to, co obiecują. Rozmówki z native speakerami posiadającymi odpowiednie certyfikaty językowe.

żeby się nauczyć angielskiego potrzeba czegoś więcej niż tylko chęci, trzeba się „zakochać” w tym języku.


No pewnie, że trzeba. Tylko ta usługa to nie jest kurs angielskiego, a rozmówki przez neta. Nikt z jej pomocą nie nauczy się absolutnych podstaw.
  • Odpowiedz
@imlmpe: Powiem Ci że ciężko mi się z tym nie zgodzić. Co do szlifowania wymowy to fonetyka języka angielskiego jest zupełnie inna niż polska, wątpię żeby oni tam to omówili tak jak na studiach filologicznych ale być może się mylę.
Na pewno za twoje płatne treści w przyszłości zapłacę i jestem niemalże że się nie rozczaruje.
  • Odpowiedz