Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@karski: też mnie kiedyś razili spermiarstwo, ale jak się nad tym zastanowić to te łaski co się pchają w socijalki i są atencyjne do granic to powinny to wliczać w koszty a nie udawać wielkie oburzone a za 5 minut fota w bikini z wypięta dupa
  • Odpowiedz
  • 117
@karski: też mnie kiedyś razili spermiarstwo, ale jak się nad tym zastanowić to te łaski co się pchają w socijalki i są atencyjne do granic to powinny to wliczać w koszty a nie udawać wielkie oburzone a za 5 minut fota w bikini z wypięta dupa


Co ty #!$%@? xd one nie są winne w żadnym stopniu. Jeśli chcą to mogą pozakywać swoje ciała, ale to nie jest powód by jakaś
  • Odpowiedz
@erixon Jeśli chcesz to możesz zostawić 1000zl na chodniku, to nie jest powód aby jakaś ludzka #!$%@? od razu sobie to przywłaszczyła.

W tym przypadku jak w internecie robisz z siebie dziwkę, to logicznie musisz spodziewać się komentarzy od napalonych typów (którzy, o ironio, stanowią 90% twoich przychodów i bez nich byś w ogóle nie istniała).

Ktoś ewidentnie chce zjeść ciastko i mieć ciastko.
  • Odpowiedz
@nieprawdziwymirek: Czyli kobiety chcą mieć jak najwięcej praw przy braku dodatkowych obowiązków oraz konsekwencji własnych czynów? Która to już fala feminizmu zatem, piąta? Szósta? Ja #!$%@? te fale feminizmu #!$%@?ą szybciej niż inflacja
  • Odpowiedz
Nie wszystko kręci się wokół ruchania


@erixon: na profilach lasek które mózgu używają głównie do obliczenia jak ustawić sie do zdjecia żeby pokazać i mordę i dupsko naraz owszem, wszystko kręci się wokół ruchania. Gdyby nie to ruchanie i popęd to siedziałyby nie na insta tylko na kasie w osiedlowym i pytały czy doliczyć reklamówkę
  • Odpowiedz
@nieprawdziwymirek: Czyli kobiety chcą mieć jak najwięcej praw przy braku dodatkowych obowiązków oraz konsekwencji własnych czynów? Która to już fala feminizmu zatem, piąta? Szósta? Ja #!$%@? te fale feminizmu #!$%@?ą szybciej niż inflacja


@Mukkadun: jak spoleczenstwo na to przyzwala to czemu nie? to nasza wina, mezczyzn ze to tak poszlo
  • Odpowiedz