Wpis z mikrobloga

Boze nawet nie wiecie jak się cieszę ze nie muszę jutro wstawać i tyrać jak niewolnik do tej #!$%@? szkoły (ten piekielny etap życia na szczęście już za mną). Nie oszukujmy się, nie dość ze #!$%@? jak r0bak i NIC z tego nie masz to jeszcze cale społeczeństwo się na tobie wyżywa (nauczyciele, rodzice etc). Jesteś jak plankton, skazany na pożarcie. Masz mniej praw niż żydzi w III rzeszy. W praktyce nie jesteś nawet człowiekiem.

#przegryw
  • 21
@Kebab_po_browarze: mnie nauczyciel od polaka w liceum nie lubił xd dostawałam za wszystko dwoje i pały, nie lubił mnie kut po prostu. Jego próbnej matury ani jednej nie zdałam, ale jakoś udało się dwoje na koniec wyciągnąć. Maturę pisemna zdalam na 60 % znając trochę streszczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) kut mu w okoooo
@m76859: stwierdzi, że czas szkoły to beztroska, gdzie nie liczyły się pieniądze, a największym zmartwieniem był sprawdzian z pszyry.

Oczywiście prawie każdy Wykopek był w szkole gnębiony ale teraz to on pokazuje sebkom że jako programista 15k rządzi światem XD niestety tylko na wykopie
@Candy51: wy jestescie jacys walnieci xD wbijalo sie na 6 godzin posiedzieć w lawce i popisac jakies glupoty w zeszycie i tyle, zero stresu, zero wymagajacych spraw, jak ci sie nie chcialo to mogłeś kilka razy nie przyjść i nikt sie nie zesral, prawdziwe niewolnictwo to dorosle zycie i praca
@Candy51: Nie chcę psuć Ci tej wielkiej radości i oddechu po cieżkim okresie, ale muszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz to dopiero zobaczysz co znaczy plankton i jak śliczne wieloryby przetrawią cię przez cały swój układ pokarmowy. A jak zupełnie ci się nie powiedzie, to nawet poznasz dzisiejszych odpowiednikow Hitlera czy Stalina.
Ale na razie oddychaj spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WujaTHC i to nie było dla Ciebie przytłaczające że 8-14 siedziałeś i się nudziles? Przepiękne lata xD mimo że teraz mam zasrane 8h dziennie na robotę to przez pozostałe 16h robie co chce i kiedy chce. Szkoła to gówno. Jakbym się cofnął do szkoły wiedząc jak to wyglądało i bym miał znowu przejść przez 12 lat edukacji to od razu byłby samobój.
@m76859: no to wtedy miales to samo tylko zasrane 6h dziennie zamiast 8
i nie, nie nudzilem sie, byly przerwy, zabawa z kumplami, niektore lekcje byly ciekawe no i wakacje co roku
piekne czasy
teraz niewolnictwo dzień w dzień z krótką przerwą na odpoczecie i przygotowanie sie do dalszego niewolnictwa z 20 dniami w roku na urlop, ktory jest zakrotki zeby naprawde coś fajnego zrobić
jedyny minus dzieciństwa to brak hajsu
@m76859: i nie robisz przez pozostale 16h co chcesz bo masz jeszcze spanie i obowiazki, zajmowanie sie domem, zakupy, dojazd i powrot z pracy jesli nie pracujesz zdalnie, sprzatanie itd, ile ci dziennie zostaje czasu żeby naprawdę robić tylko to co chcesz? 4-5? życie jest super
@WujaTHC pracuje zdalnie. Wstaje o 6-6:30 i lecę sobie na siłownię, potem pracuje ale mam pracę taka, że raz pracuje uczciwie a raz nie robię totalnie nic i w tym czasie sobie gram, oglądam coś, przeglądam neta. Potem sobie odpalam jakąś kreskówkę i robię jedzenie, pojadę sobie ja zakupy albo poleżę, potem serial/film i kładę się spać. Odpowiada mi takie życie. Lata szkolne to najgorszy okres w moim życiu, mimo, że na