Wpis z mikrobloga

  • 18
Para z Polski wybrała się w podróż poślubną do Miami. Dziewczyna nie żyje a chłopak w ciężkim stanie walczy o życie.
Prawdopodobnie czegoś im dosypano w klubie lub sami przyjęli coś lewego. Klub Mango słynie z tego, że kręcą się tam szemrane typy i kieszonkowcy.
#polska #usa #miami #wypadek #smierc #narkotyki #narkotykizawszespoko
naut - Para z Polski wybrała się w podróż poślubną do Miami. Dziewczyna nie żyje a ch...

źródło: comment_16620716601EIpRqHGuBWK3MDVF3vAVo.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ktos77: jak bagaże się odnalazły to nie mogli być w drodze na lotnisko, bo gdyby byli to bagaże mieliby przy sobie... Dziwne, że rodzina milczy w końcu chodzi o ich córkę i nie ważne czy temat wygodny czy nie... Ja bym nagłośniła to wszędzie gdzie się da i przede wszystkim przestrzegła ludzi... Bardzo przykra sprawa, która nie daje mi spokoju :( Sama podróżuje z mężem i to mogliśmy być my...
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 0
@AniaKaniaa: jakby ich chcieli okraść to zrobiliby to w klubie a nie na drugi dzień w drodze na lotnisko. Ocean Drive to bardzo ruchliwa ulica, cały dzień jest bardzo duży ruch pieszy.
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 0
@Ktos77: para pojechała na wakacje a ty myślisz, że prawdopodobnym jest, że na drogę powrotną wzięli sobie połknęli towar i robili za kuriera? Zastanów się trochę.
Skoro rodzina i media milczą to znaczy, że rodzina wie co się stało i chce prywatności. Policja w Miami prowadzi pełno takich spraw bo taka jest specyfika tego miasta. W każdym klubie jest ryzyko, że dostaniesz lewy towar albo pożegnasz się z kasą.
  • Odpowiedz
Nie wiem , ja nie oceniam, nie znam ich ..pisze tylko na podstawie komentarzy które były na różnych stronach
Cała sytuacja jest dziwna ..
  • Odpowiedz