Wpis z mikrobloga

  • 18
Para z Polski wybrała się w podróż poślubną do Miami. Dziewczyna nie żyje a chłopak w ciężkim stanie walczy o życie.
Prawdopodobnie czegoś im dosypano w klubie lub sami przyjęli coś lewego. Klub Mango słynie z tego, że kręcą się tam szemrane typy i kieszonkowcy.
#polska #usa #miami #wypadek #smierc #n-------i #narkotykizawszespoko
naut - Para z Polski wybrała się w podróż poślubną do Miami. Dziewczyna nie żyje a ch...

źródło: comment_16620716601EIpRqHGuBWK3MDVF3vAVo.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akszlip: Co do pracy w policji to nie wiem bo się z nią nie widziałem z 5-6 lat. Ale studia skończyła bio-chem i pracowała jako laborantka w ostatnich miesiącach. Nie jestem pewien ale specjalizacja wirusologia CHYBA. To co jest w komentarzach to narazie wsadź między książki, mi głupio narazie wypytywać nawet wspólnych przyjaciół, bo sprawa jest świeża. Na pewno się dowiem co się stało, ale za jakiś czas.
  • Odpowiedz
@addddd: @Akszlip: @naut: Chłopak jest w Polsce, ponoć prawie jak roślina narazie(świadomy, przytomny ale kompletnie nie wie co się dzieje, gdzie jest, upośledzona mowa, na wózku itp). Oficjalne info jest: przedawkowanie, kupili najprawdopodobniej "kota w worku". Policja z Miami prześledziła ich wojaże nocne i wyszło że w przeciągu całej nocy byli w 4 różnych klubach.
  • Odpowiedz
@addddd: @naut: wow nigdy nie bylem na takim pogrzebie. Tlumy. Pewnie z 700 osob bylo, doslownie jakis pochód albo pielgrzymka. Byl jej maz, i widac po nim ze jest totalnie niepelnosprawny. Tragedia.. 2 osoby zabrane w zasadzie.
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: a coś więcej wiesz ?? Jak do tego doszło ??jak udało im się ściągnąć Dawida w takim stanie do Polski ?? Tak jak pisałeś nadal na wózku ?? Piękny pogrzeb ale zdecydowanie za wcześnie
  • Odpowiedz
Strasznie dotknęła mnie ta sytuacja i nie mogę przestać o tym myśleć, co tam się tak na prawdę wydarzyło... Z informacji wynika, że wylot z Miami mieli w poniedziałek tj. 29.08 i tego samego dnia dziewczyna dodała zdjęcia na FB jak i również kontaktowała się z kimś z rodziny telefonicznie koło godz. 10:00. Nagle wieczorem znaleźli ich leżących na ulicy Ocean Drive (w krwi mieli nieznany n------k). Młoda para została także obrabowana
  • Odpowiedz
2.09 koleżanka mamy Oli (Lena Magda) napisała post na FB do Bernadetty Pieklo Soja z którego by wskazywało, że nie było we krwi Dawida narkotyków...
  • Odpowiedz
@AniaKaniaa: a może lykneli coś by przewieźć ?? Jakieś kapsułki ...??
Dziwna sprawa bo kto świadomie tuż przed odlotem coś by brał??
Pewnie sprawa zostanie nie wyjaśniona ...
  • Odpowiedz
Może oni zostali zaatakowani na tle rabunkowym? Skoro zostali obrabowani ze wszystkiego, a byli w drodze na lotnisko to wszystkie bagaże rozumiem również zostały skradzione...
Spekulować można różnie, ale prawdy raczej się nie dowiemy... Szkoda, że rodzina oficjalnie nic nie pisze, bo dużo ludzi czeka na koniec tej sprawy i warto by było uświadomić wszystkich jakie kryje się niebezpieczeństwo
  • Odpowiedz
"Przechodnie znaleźli na jednej z ulic prowadzących do lotniska dwie nieprzytomne osoby. Choć ratownicy pojawili się na miejscu bardzo szybko to od razu musieli stwierdzić zgon 27-letniej Oli. Dawid w ciężkim stanie został zabrany do jednego ze szpitali na Florydzie, walczy o życie.

Sprawą pary młodej zainteresowała się jedna z mieszkających w tym stanie Polek. Pani Bernadeta – jak podaje serwis SE – wyjaśniła, że powodem hospitalizacji 27-latka jest mocna substancja psychoaktywna.
  • Odpowiedz
Bagaże ponoć się odnalazły..
Rodzina pewnie milczy bo temat nie wygodny, praktycznie wszystkie artykuły ( prócz SE) zostały skasowane, ale zostały wyłączone i usunięte komendrze
  • Odpowiedz