Wpis z mikrobloga

  • 18
Para z Polski wybrała się w podróż poślubną do Miami. Dziewczyna nie żyje a chłopak w ciężkim stanie walczy o życie.
Prawdopodobnie czegoś im dosypano w klubie lub sami przyjęli coś lewego. Klub Mango słynie z tego, że kręcą się tam szemrane typy i kieszonkowcy.
#polska #usa #miami #wypadek #smierc #narkotyki #narkotykizawszespoko
naut - Para z Polski wybrała się w podróż poślubną do Miami. Dziewczyna nie żyje a ch...

źródło: comment_16620716601EIpRqHGuBWK3MDVF3vAVo.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pisza tam w komentarzach i niestety mysle to prawda musieli zazyc koks chrzczony fentanylem. Dawka smiertelna tego gowna to 2mg. Szkoda ich :/
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 0
@Lukash222: to jest prawdopodobne, żeby po jednym szczurze umrzeć lub być na intensywnej terapii? W ogóle dlaczego mieszają koks z czymś tak silnym, przecież w razie zgonu to jest śledztwo itp. Sorki za głupie pytanie ale nie rozumiem, ja bym mieszał z jakimś gównem ale względnie bezpiecznym a nie z takim syfem po którym młodych zmiata z planszy
  • Odpowiedz
@naut: Fentanyl to bardzo silny anestetyk, mieszany innymi narkotykami w nieznanych proporcjach to mieszanka zabojcza. Obecnie w usa jest plaga zgonow po jego zażyciu, jest troche reportazy na ten temat (chyba nawet netflix cos wypuscil ostatnio)
  • Odpowiedz
@naut: Mieszaja zeby koks bardziej kopal i byl bardziej uzalezniajacay, wprawiony cpun bedzie mial wiekszy haj i bardziej sie uzalezni, bo ma wyrobiona tolerancje, nowicjusz moze sie przekrecic niestety. Fentanyl jest tak silny ze nawet kontakt ze skora moze spowodowac przedawkowanie.
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 0
@Euphor: coś strasznego, że młodych, zdrowych ludzi to tak niszczy. Mieszkam w NYC i często widzę ćpunów z czarnymi zębami po cracku albo dającymi sobie w żyłę pod budynkiem, w którym mieszkania kosztują po 2mln $
Gdybym był dilerem to zależałoby mi, żeby klient wrócił albo przyprowadził kilku innych aniżeli umarł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@naut: Ciekawe, ze nasze media milczą na ten temat, chyba rodzina nie jest zbyt rozmowna, raczej nie maja się czym chwalić :/ Współczuje facetowi, jeśli przeżyje to zostanie z ogromnym długiem za leczenie w USA.
  • Odpowiedz
@naut: A transport medyczny jego, zwłok żony? Myśle, ze ogolnie droga impreza. I chyba żadne ubezpieczenie nie działa skoro byli nafutrani zdrowo. Btw czytam ze to ludzie z moich rodzinnych stron ale nic konkretnego nie znalazłam więcej.
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 2
@Akszlip: jeżeli nie mieli ubezpieczenia podróżnego na wypadek śmierci lub choroby to pewnie niebawem będzie zbiórka na siepomaga albo stać rodzinę żeby zapłacić. Koszt transportu zwłok z trumną itp to około 15 tysięcy dolarów. Za leczenie nikt go nie będzie ścigał, zapłaci stan z podatków a on nie będzie miał możliwości wjazdu bo będzie „dłużnikiem” w bazie.
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 0
@asdfiksowy: wiesz może coś więcej na temat tego, co tam się wydarzyło? Ta kobieta, która nagłośniła sprawę pousuwała wszystko na prośbę rodziny.
  • Odpowiedz
@naut: nic nie wiadomo, znaleźli ich na chodniku w drodze na lotnisko. Ja zakladam taki scenariusz ze albo zly towar sobie kupili albo ktos im czegos dosypal, albo to byl fentanyl ( a to zabija z odleglosci nawet w odpowiednim stezeniu) - wpisz sobie na YT "police officer fentanil" Dziewczyny ojciec to policjant w Polsce i polecial narazie na identyfikacje ciala. Jak bede cos wiecej wiedzial to napisze. w poniedzialek
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: Mógłbyś mnie zawołać jak się dowiesz czegos więcej? Kojarzę dziewczynę z widzenia, miałyśmy wspólnych znajomych i jestem w szoku… bardzo przykra historia
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: Czytam ze ona była biochemikiem z zawodu, pracowała w policji, ciężko wiec uwierzyć ze wziela coś od kogoś tak bezmyślnie, ludzie w komentarz obstawiają motyw rabunkowy i dosypanie im czegoś/podanie.
  • Odpowiedz