Wpis z mikrobloga

Czy zakładając firmowe konto bankowe muszę brać do niego kartę? Mam kilka kart indywidualnych i nie potrzebuję kolejnego plastiku o który się muszę martwić czy spełniam warunki żeby był bezpłatny. Na ryczałcie i tak za wiele nie wrzucę w koszty, więc nie miałbym zbyt wielu operacji na takiej karcie, o ile w ogóle.

Czy ktoś ma takie konto bez karty? Szukam konta z jak najmniejszymi (najlepiej zerowymi) opłatami, tak naprawdę będę chciał tam przyjmować przelewy od kontrahentów i przelewać sobie kasę na swoje konta indywidualne.
#jdg #bank #banki #bankowosc #b2b
  • 14
@xszefo: Konto z zerowymi opłatami i nawet z darmowa karta masz w Nest, uciekłem tam z drogiego mBanku, żałuję. Wołałbym płacić za drogi mBank, dużo lepszy, ale jak nie masz żadnych wymagań i nie w kurza Cię to że jak manager haseł wpisze login to to nie ma znaczenia bo pole jest uzupełniane w pokręcony sposób w Nest to OK
@xszefo: Nie, w mBanku używałem prywatnej karty. Przelewałem sobie z firmowego na prywatne i tak płaciłem kartą. Jak masz prywatne i firmowe w jednym miejscu to nie ma sensu mieć kart do 2, szczególnie że opłaty na firmowym są większe. Kiedyś się nadziałem, wypłacałem kilkadziesiąt tysięcy w mBanku i zapytali się z którego konta. "Może być firmowe bo jest więcej" I cyk chyba 400zł za wypłatę. Jakiś nowicjusz mnie obsługiwał wtedy