Wpis z mikrobloga

@LetMeStay z grona moich znajomych i ludzi z ich otoczenia znam kilkanaście kobiet które zdradzały swoich facetów i jednego faceta, który zdradził kobietę. Są to ludzie z naprawdę różnych grup społecznych. Trzeba powiedzieć sobie szczerze - kobiety nie szanują żadnych głębszych wartości, one zdradza i dorobią sobie do tego historyjkę, z której wyniknie, że to było usprawiedliwione.
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: czekaj już robię kawę i siadam do godzinnego researchu dla #!$%@? które bez zajrzenia do środku napiszą że to kłamstwo napisane przez lewackie baby xD

Co ty myślisz że ja mam tu konto od wczoraj?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arthaniel:

Trzeba powiedzieć sobie szczerze - kobiety nie szanują żadnych głębszych wartości, one zdradza i dorobią sobie do tego historyjkę


A ja byłam nie raz świadkiem jak to właśnie mężczyźni się tak zachowują, i znam kilku mężczyzn którzy zdradzili i tylko jedną kobietę.
Osobiste doświadczenia nie mają nic do statystyk. Generalizowanie nie jest okej, tak samo ja, jako że zostałam oszukana przez faceta, mogła bym powiedzieć że mężczyźni nie szanują
  • Odpowiedz
Trzeba powiedzieć sobie szczerze - kobiety nie szanują żadnych głębszych wartości, one zdradza i dorobią sobie do tego historyjkę


Prawda szczera boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@namotim_ nie no, masz rację. Skonstruowałem wypowiedź tak, że brzmi jak bym mówił o każdej kobiecie, oczywiście to napewno nie jest prawdą, ale myślę, że znaczącą większość zalicza się do opisanego przeze mnie modelu.
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: Czytałem jakieś tam badania i wychodziło na to, że faceci częściej zdradzają. Tylko u facetów jest to zazwyczaj jednorazowa przygoda, a u kobiet to zazwyczaj dłuższe romanse, interpretacje pozastawiam wam :P.
  • Odpowiedz
Stwierdzenie, że to mężczyźni najczęściej zdradzają jest już nieaktualne. Z najnowszych badań wynika, że liczba mężczyzn zdradzających ciągle wzrasta, jednak wzrost ten jest minimalny. Zauważalny jest gwałtowny wzrost liczby zdradzających kobiet. 60% romansów wśród kobiet ma swój początek w pracy lub w gronie znajomych i przyjaciół.
  • Odpowiedz