Wpis z mikrobloga

ZAJEBISTA promocja!
A potem płacz, że mnie boli serduszko, czy że mam inne kłopoty ze zdrowiem.

Ale pamietajcie, jak ktoś mlody ma zawał, jakieś poważne choroby, czy umiera, to na 100% winnymi tego są śmiercionki, 5g i inne spiski.

Więcej niech dzieci syfu jedza, od malego palone papieroski czy e-gówno, bo szpan wśród koliegów, alkohol i energole.

Energole powinny być sprzedawane od 18 lat, tak jak alkohol i wyroby tytoniowe. Jak widze jakiegoś smroda 10-15 lat co kupuje takiego monsterka, to ja nie wiem gdzie są i byli jego rodzice.

#bekazpodludzi #szkola #studbaza ##!$%@? #gorzkiezale #zabka
Pobierz
źródło: comment_1661862504dVBBQCab7Rvy1u51whCNAe.jpg
  • 104
@Isitiah: bardzo przestrzegany jest ten zakaz jak każdy szczyl 12 lat na hulajnodze lata z monsterkiem. Obstawiam, że te menelice aka kasjerki z żabki to pewnie nawet nie wiedzą, że jakiś zakaz jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@TypowyPolskiFaszysta: Chodziło mi o odróżnienie takich napojów od innych słodkich napojów. Zauważ, że OP nie nawołuje do zakazu sprzedaży dzieciom jakichkolwiek słodkich napojów, ale tylko energetyków. Za to o kawie czy herbacie, które mają podobną zawartość kofeiny nic nie mówi.
Zgadzam się, że ilość cukru warto ograniczać, ale nie rozumiem tej nagonki na napoje z kofeiną, podczas gdy wszyscy piją kawę i herbatę bez zająknięcia.
Poza dużą zawartością cukru, to co jest według was takiego niezdrowego w tych napojach? Zawartość kofeiny jest podobna do kawy czy herbaty, więc w czym jest gorsza taka puszka od kubka herbaty?


@ms93:

długotrwałe wypijanie energetyków przyczynia się do potęgowania stresu i powoduje stany lękowe. Dodatkowo udowodniono, że niektóre z nich zawierają więcej kofeiny niż wykazano w umieszczonej na etykiecie liście składników. A wiadomo również że nadmiar spożycia kofeiny może prowadzić