Wpis z mikrobloga

ZAJEBISTA promocja!
A potem płacz, że mnie boli serduszko, czy że mam inne kłopoty ze zdrowiem.

Ale pamietajcie, jak ktoś mlody ma zawał, jakieś poważne choroby, czy umiera, to na 100% winnymi tego są śmiercionki, 5g i inne spiski.

Więcej niech dzieci syfu jedza, od malego palone papieroski czy e-g---o, bo szpan wśród koliegów, a-----l i energole.

Energole powinny być sprzedawane od 18 lat, tak jak a-----l i wyroby tytoniowe. Jak widze jakiegoś smroda 10-15 lat co kupuje takiego monsterka, to ja nie wiem gdzie są i byli jego rodzice.

#bekazpodludzi #szkola #studbaza #j--------e #gorzkiezale #zabka
technojezus - ZAJEBISTA promocja!
A potem płacz, że mnie boli serduszko, czy że mam ...

źródło: comment_1661862504dVBBQCab7Rvy1u51whCNAe.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Voltaire: Ja nie wiem po ile u mnie były drożdżówki, ale na pewno nie były tanie, skoro nigdy nie mialem tyle kasy by się zainteresować xd Cola taka jakaś podróbkowa 50 gr, guma jedna 10 gr
  • Odpowiedz
@localoca: to cola 50 gr z czego 30 gr kaucja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli 60 groszy bułka, 30 cola i 10 guma. Bułki były naprawdę dobre, kupowane bezpośrednio w piekarni jak i reszta rzeczy
  • Odpowiedz
to cola 50 gr z czego 30 gr kaucja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli 60 groszy bułka, 30 cola i 10 guma. Bułki były naprawdę dobre, kupowane bezpośrednio w piekarni jak i reszta rzeczy


@Voltaire: Widzisz, każdy co innego pamięta xD Ja pamiętam chipsy lays 1 zł, maczugi 50 gr (potem podrożały), bo byłem koneserem chipsów jako dziecko
  • Odpowiedz
@localoca: pamiętam jak się po meczach na stadionie szukało drobniaków i zbierało butelki po piwie, nie pamiętam już ale chyba 35 groszy za jedną płacili w sklepie, nazbierało się tego ile było i wymieniało, nikt nie chciał paragonów a butelki się nie walały po krzakach. A potem kupowało się hypery keczupowe albo ser cebula i gumy boomer i max colę, a potem się tą butelką z połową coli kopało bo
  • Odpowiedz
@stash: Gdzie jest napisane, ze się dziwie?

Jestem w pełni świadomy tego, ze nie było to najmądrzejsze, cieszę się, ze uświadomiło mi to problem i mogłem to rzucić z dnia na dzień.
  • Odpowiedz
@durielek2: Nie wiem przedstawiam swój punkt widzenia gdy chodziłem do podstawówki te 14 czy 16 lat temu o ile dobrze pamiętam za platformy była jakaś zmiana i mój sklepik w szkole został zmieniony doszczętnie pierwszy raz od kilku lat były zwykłe bułki z jakimś ogórkiem a nie same prażynki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@technojezus: Ehhh zawsze to samo, a i tak nie przekonasz bandy „oświeconych”.

„A classic green Monster Energy drink contains 160 mg of caffeine (per 16-ounce can). If you drank the same amount of brewed coffee, you’d consume about 180 mg of caffeine.”
Czyli min 0,5litra kawy. A niektore konstery maja i 200-240mg.
Do tego dorzucmy rowniez pojudzajaca
  • Odpowiedz
@seanconnery: Ale co za pytanie z d--y i od razu założenie? Nie pije w ogóle kawy, nie potrzebuje pobudzenia, jeśli już mi sie zdarzy to tylko bezkofeinowa. W ogole przeczytales to co wkleilem?
  • Odpowiedz
@technojezus: "wpadnij w drodze do szkoły" - marketing jest skierowany do dzieci - nie jest to fajne

Przy czestym piciu zwiększa się tolerka na kofeinę - trzeba zwiększyć dawkę żeby mieć kopa.
  • Odpowiedz
"wpadnij w drodze do szkoły" - marketing jest skierowany do dzieci - nie jest to fajne

Przy czestym piciu zwiększa się tolerka na kofeinę - trzeba zwiększyć dawkę żeby mieć kopa.


@Smasher69: zgadzam się ze wszytkim co napisałeś
  • Odpowiedz