Wpis z mikrobloga

ZAJEBISTA promocja!
A potem płacz, że mnie boli serduszko, czy że mam inne kłopoty ze zdrowiem.

Ale pamietajcie, jak ktoś mlody ma zawał, jakieś poważne choroby, czy umiera, to na 100% winnymi tego są śmiercionki, 5g i inne spiski.

Więcej niech dzieci syfu jedza, od malego palone papieroski czy e-g---o, bo szpan wśród koliegów, a-----l i energole.

Energole powinny być sprzedawane od 18 lat, tak jak a-----l i wyroby tytoniowe. Jak widze jakiegoś smroda 10-15 lat co kupuje takiego monsterka, to ja nie wiem gdzie są i byli jego rodzice.

#bekazpodludzi #szkola #studbaza #j--------e #gorzkiezale #zabka
technojezus - ZAJEBISTA promocja!
A potem płacz, że mnie boli serduszko, czy że mam ...

źródło: comment_1661862504dVBBQCab7Rvy1u51whCNAe.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyladowalem na sorze, jak wypiłem dwa Dziki jednego dnia.


@Cin-Cin: Jeden Dzik 500ml to 200mg kofeiny. Czyli wrzuciłeś w siebie 400mg. A na jakiejś stronie " Bezpieczna dawka dla dzieci to ok. 5,3 mg/kg masy ciała, czyli np. 140–160 mg kofeiny na dobę dla dziesięciolatka – nieco więcej niż 1,5 puszki tych napojów.". Jak przedawkowałeś kofeinę to dlaczego się dziwisz takim efektom?
  • Odpowiedz
Energetyki pite raz na jakiś czas nie pogarszają stanu zdrowia


@GwachQar: ja pisze o regularnym piciu, a szczególnie kilka dziennie. Czasami dupiam, raz/dwa w miesiącu na silowni jako przedtreningowka
  • Odpowiedz
@technojezus: abstrahując od energetygów to zawsze mnie bawi jak ludzie traktują e-p-------y jako „gorszą” alternatywę dla zwykłych fajek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zerowa wiedza na temat ale lejesz coś „chemicznego” z plastikowej butelki więc musi być osiem razy bardziej szkodliwe, przecież to oczywste.
  • Odpowiedz
@ms93: No nie porównuj kawy do monstera bo nie pijesz na hejnał pół litra espresso, co? Cukier też jest szkodliwy ale mało kto mówi o taurynie która na dłuższą metę u dzieciaków może prowadzić do przerostu mięśnia sercowego. A dawki witamin jakie tam są też nie są zdrowe mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@jukel: tu chodzi o co innego: spal paczkę fajek to będziesz mieć trampka w gębie i w ogóle się porzygasz, załóżmy że w ten sposób dostarczyłeś do organizmu 30 mg nikotyny (niech fajka ma 15 mg całą z czego 10% się wchłania), dostarcz tyle samo z epeta: 2 ml soli 15 mg/ml a standardowo jest chyba 20 mg/ml i przyswajalność pewnie z 80%, dostaniesz może chrypki i tyle. Z epeta
  • Odpowiedz
kiedyś tyle syfu nie było


@technojezus: Bylo, kiedyś może różnica była tylko taka, ze u mnie dzieciaków nie było na to stać. Jakieś grosiki się wygrzebywalo, żeby coś małego sobie kupić. Teraz różnica jest w wielkości opakowań (wszystko jest robione xxl) i może w dostępności=zamożności oraz w tym, ze coraz mniej dzieci ma obiad w domu.
  • Odpowiedz