Wpis z mikrobloga

ZAJEBISTA promocja!
A potem płacz, że mnie boli serduszko, czy że mam inne kłopoty ze zdrowiem.

Ale pamietajcie, jak ktoś mlody ma zawał, jakieś poważne choroby, czy umiera, to na 100% winnymi tego są śmiercionki, 5g i inne spiski.

Więcej niech dzieci syfu jedza, od malego palone papieroski czy e-g---o, bo szpan wśród koliegów, a-----l i energole.

Energole powinny być sprzedawane od 18 lat, tak jak a-----l i wyroby tytoniowe. Jak widze jakiegoś smroda 10-15 lat co kupuje takiego monsterka, to ja nie wiem gdzie są i byli jego rodzice.

#bekazpodludzi #szkola #studbaza #j--------e #gorzkiezale #zabka
technojezus - ZAJEBISTA promocja!
A potem płacz, że mnie boli serduszko, czy że mam ...

źródło: comment_1661862504dVBBQCab7Rvy1u51whCNAe.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@technojezus: za jakiś czas będzie jak z papierosami i zakaza reklamowanie. Już teraz energy drinki są w motorsporcie tym co dawniej były p-------y. Zamiast Marlboro albo Lucky Strike jest Monster i Red Bull.
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov: tu raczej chodzi o żabki i ich promowanie takiej żywności w drodze do szkoły. Kiedyś na pewno nie było to tak popularne. Red Bull promowany był już dawno ale jakiego łebka było na niego stać
  • Odpowiedz
@technojezus: niestety co nie jest zakazane jest dozwolone. Energetyki to jeszcze g---o jakim są słodkie napoje. Każdy macha na to ręką a na każdym kroku wciskane do głów jest picie płynów które mają 10-11g cukru w 100ml napoju. Wcale sytuacji nie poprawia dawanie w niektórych teraz 6g a reszta to słodzik, dalej do organizmu ładowana ponadprogramowa ilość cukru. Dobrze że Monsterów nie robią w 2l butelkach, choć pewnie są takie
  • Odpowiedz
@technojezus: dlatego trzeba ludzi jak najwięcej uświadamiać. Ja lubię jak każdy słodkie napoje ale na siłę staram w sklepach kupować no sugar żeby sobie nie psuć zdrowia.
I tak, były/są te Be Power litrowe, kiedyś niestety piłem i to jedna z głupszych rzeczy jakie można robić. Ponad dekadę temu potrafiłem wypić litr siedząc przed kompem. Oczywiste odczucia wówczas - niepokój, drgawki. Chore, ale co nastolatkowi powiesz..
  • Odpowiedz
Muszę cię zmartwić kiedyś dzieciaki jadły bardziej szkodliwe żarcie niż teraz.


@KalashnikovMirasnikov: kiedyś tyle syfu nie było

@technojezus: Taaa. Niczego sie nie wyrzucalo, tylko jak splesnialo lekko, to sie odkrajalo i reszta prseciez dobra ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz