Wpis z mikrobloga

Zaczynają mnie już irytować wpisy spierdoxów z tagu przegryw. Znam osobiście sporą grupę żołnierzy i mam też sporą część rodziny, która walczy na froncie. Część z moich braci i wujków zdecydowała się wysłać rodziny do Polski. Ja i reszta rodziny dbamy o ich utrzymanie.

Tak. Kobiety i dzieci mają ten komfort, że mogą wyjechać. Moja siostra cioteczna ma możliwość chodzić do polskiej szkoły, zwiedzać, żyć normalnie. Co o tym myślą chłopaki na froncie? W skrócie:

Super. Moja rodzina jest bezpieczna. Dobrze, że mogę zadzwonić do nich i usłyszeć, że wszystko dobrze. Fajnie jak dzwoniąc do domu czuję ulgę. Jest odskocznia od tego co się dzieje u nas.


Ba. Jak ktoś szlocha do telefonu i mówi tylko o tym jak im źle to w ogóle przestają dzwonić, bo już wystarczająco są zmęczeni psychicznie i więcej im nie trzeba.

Ps. Rozumiem krytykę, jak ktoś baluje sobie na Ukrainie, jak jest ryzyko rosyjskich bombardowań, ale plucie na ludzi niewinnych, że chcą mieć trochę normalności poza domem to już tylko przegrywy mogą wymyślić

Ps2: Wpis dotyczący "hehe głupie Karyny" to taki styl tej dziewczyny. Stosuje czarny humor to jej sposób na radzenie ze stresem.
https://kobieta.wp.pl/czarny-humor-moze-pomagac-w-obliczu-wojny-filmiki-ukrainki-ogladaja-tysiace-osob-6749692128447296a

Zauważam, że uchodźcy są traktowani przez hejterów jak osoby, które powinny teraz cierpieć, podobnie jak rodzice chorych dzieci, którzy zbierali np. pieniądze na leczenie dla dziecka. Oni często też są ocenieni jako ci, którzy powinni płakać w poduszkę, a nie np. żyć i czerpać radość z drobnych rzeczy.

Dystansowanie się emocjonalne od sytuacji to jedna z metod radzenia sobie z traumą. Niezależnie od tego, co nas spotkało, jesteśmy nadal ludźmi i mamy prawo do odczuwania zarówno negatywnych, jak i pozytywnych emocji. Nie ma nic złego we wspominaniu z radością np. osoby zmarłej, zatem nie ma jednego sposobu na przeżywanie kryzysowej sytuacji, wręcz przeciwnie.


#ukraina #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #aryoconcent #wojna #rosja #donbaswar
Pobierz Aryo - Zaczynają mnie już irytować wpisy spierdoxów z tagu przegryw. Znam osobiście s...
źródło: comment_16618496194A6FLLSHCvl3cfnXx1VkKV.jpg
  • 241
Państwa i społeczeństwa podnosiły się demograficznie nawet po tracie ponad połowy męskiej populacji. Utrata połowy kobiecej populacji to w praktyce biologiczna śmierć populacji


@Filipterka25: Jakoś czarna śmierć nie zabiła biologicznie populacji Europy. Co więcej populacja się odbudowała w bardzo krótkim czasie, a Europa stała się później najbardziej znaczącym kontynentem na świecie. Tak samo Żydzi nie stracili na sile po utracie połowy kobiet. Co więcej zaczęli rozdawać karty na na całym Bliskim
Nie jest. Z punktu widzenia populacji śmierć mężczyzny jest umiarkowanie istotna choćby z tego powodu, że nijak nie wpływa na możliwości rozrodcze populacji.


@Filipterka25: Chłopie, to już nie te czasy gdy kobiet było kilkaset tysięcy. Ukrainek w wieku rozrodczym jest kilkanaście milionów, z czego duża część dzieci nie chce mieć xD. Trzeba by było drugiego większego holokaustu xDD.
Od kiedy w ogóle argumenty typu ewolucja, pierwotne instynkty, naturalne przystosowanie nie są
Ukrainek w wieku rozrodczym jest kilkanaście milionów, z czego duża część dzieci nie chce mieć xD. Trzeba by było drugiego większego holokaustu xDD.


@Mikka: Wciąż: pokaż mi faceta bez macicy, co urodził dziecko.

Fakty są takie, że Ukrainki nie rodzą praktycznie dzieci.


@RyouNarushima: Ich współczynnik jest daleko powyżej 1,0 więc jednak rodzą.
Facet to ma siedzieć na dupie a nie walczyć o swoje prawa , nawet pisnąć nie może bo inaczej do utylizacji co nie ?


@harold97: Nie powiedziałem tego. Stwierdziłem tylko że świat jest niesprawiedliwy pod wieloma względami. Nie uważam żeby to było sprawiedliwe że facet ma siedzieć w bombardowanym mieście tylko dlatego że jest mężczyzną. Każdy chce żyć

no to może przestanmy #!$%@?ć o równouprawnieniu a feministkom #!$%@? i zamknijmy w
No dyskusja toczy się o to że bronisz wysyłania do walki na śmierć i życie osoby bez macicy.


@Mikka: Taka konieczność biologiczna, cóż poradzisz? Nic nie poradzisz.

jednocześnie nie widzą jak cała reszta zapieprza na budowie po 12 godzin


@Atencjuszhehe: Jako chop nigdy nie zaieprzałem na budowie, ani nikt z moich kolegów nie zapieprzął na budowie. Ten uprzywilejowany odsetek to znacznie więcej niż 1%.

I po co zmuszać chłopów do
@Filipterka25: Zacytuję

Od kiedy w ogóle argumenty typu biologia, ewolucja, pierwotne instynkty, naturalne przystosowanie nie są mizoginistyczne? A no wtedy gdy działają na korzyść kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°).


Odpowiesz mi? A co facetami identyfikującymi się jako kobiety? Będą wydawać zezwolenie na ucieczkę na podstawie tego czy posiada cipe? Jak ty to sobie wyobrażasz? Jak bardzo jest to faszystowskie, a mówimy o liberalnym zachodzie.
@Atencjuszhehe: Jako chop nigdy nie zaieprzałem na budowie, ani nikt z moich kolegów nie zapieprzął na budowie. Ten uprzywilejowany odsetek to znacznie więcej niż 1%.


@Filipterka25: Wiesz co to znaczy przykład? Mówiąc o pracy na budowie miałem na myśli wszystkie te "przeciętne" prace jak w kopalni, magazynier, kasjer.

Feministki widzą tylko tych od managera w górę. Chcą zajmować wysokie stanowiska bo tak i już. Nie walczą o równe parytety w
Mówiąc o pracy na budowie miałem na myśli wszystkie te "przeciętne" prace jak w kopalni, magazynier, kasjer.


@Atencjuszhehe: Też mi się nie zdarzyło, kiedyś byłem asystentem w słynnym wymiarze sprawiedliwości i to było najniżej gdzie arbajciłem.

Nie walczą o równe parytety w pracy w wojsku(no chyba że w bezpiecznym biurze) czy kopalni i innych robotach


@Atencjuszhehe: Oczywiście, że w wielu takich miejscach walczyły, np. o możliwość kierowania ciężarówkami czy służby
Jak się żyje w lewicowej banieczce w dużym mieście, to można mieć skrzywiony obraz rzeczywistości.


@Mikka: No jak ktoś wybrał trud i znój siedzenia w Pieckach Dolnych po ZSZ czy tam technikum i robienia w lokalnym januszeksie to co ja poradzę? Nic nie poradzę.
No jak ktoś wybrał trud i znój siedzenia w Pieckach Dolnych po ZSZ czy tam technikum i robienia w lokalnym januszeksie to co ja poradzę? Nic nie poradzę.


@Filipterka25: Tak tak, jesteś pewny że nie jesteś kucem?
Tak tak, jesteś pewny że nie jesteś kucem?


@Mikka: A co, ktoś tych chłopów trzyma w tych Pieckach Dolnych? Karabin do głowy im przystawił i "nie wolno ci nigdy wyjechać z Piecek" krzyknął?

No nie wiem po co z tobą rozmawiam skoro sam się śmieciem nazwałeś.


@Mikka: Ty weź się zdecyduj czy jestem kucem, lewicowcem czy tam czym, bo się zaczynam gubić.