Wpis z mikrobloga

Zaczynają mnie już irytować wpisy spierdoxów z tagu przegryw. Znam osobiście sporą grupę żołnierzy i mam też sporą część rodziny, która walczy na froncie. Część z moich braci i wujków zdecydowała się wysłać rodziny do Polski. Ja i reszta rodziny dbamy o ich utrzymanie.

Tak. Kobiety i dzieci mają ten komfort, że mogą wyjechać. Moja siostra cioteczna ma możliwość chodzić do polskiej szkoły, zwiedzać, żyć normalnie. Co o tym myślą chłopaki na froncie? W skrócie:

Super. Moja rodzina jest bezpieczna. Dobrze, że mogę zadzwonić do nich i usłyszeć, że wszystko dobrze. Fajnie jak dzwoniąc do domu czuję ulgę. Jest odskocznia od tego co się dzieje u nas.


Ba. Jak ktoś szlocha do telefonu i mówi tylko o tym jak im źle to w ogóle przestają dzwonić, bo już wystarczająco są zmęczeni psychicznie i więcej im nie trzeba.

Ps. Rozumiem krytykę, jak ktoś baluje sobie na Ukrainie, jak jest ryzyko rosyjskich bombardowań, ale plucie na ludzi niewinnych, że chcą mieć trochę normalności poza domem to już tylko przegrywy mogą wymyślić

Ps2: Wpis dotyczący "hehe głupie Karyny" to taki styl tej dziewczyny. Stosuje czarny humor to jej sposób na radzenie ze stresem.
https://kobieta.wp.pl/czarny-humor-moze-pomagac-w-obliczu-wojny-filmiki-ukrainki-ogladaja-tysiace-osob-6749692128447296a

Zauważam, że uchodźcy są traktowani przez hejterów jak osoby, które powinny teraz cierpieć, podobnie jak rodzice chorych dzieci, którzy zbierali np. pieniądze na leczenie dla dziecka. Oni często też są ocenieni jako ci, którzy powinni płakać w poduszkę, a nie np. żyć i czerpać radość z drobnych rzeczy.

Dystansowanie się emocjonalne od sytuacji to jedna z metod radzenia sobie z traumą. Niezależnie od tego, co nas spotkało, jesteśmy nadal ludźmi i mamy prawo do odczuwania zarówno negatywnych, jak i pozytywnych emocji. Nie ma nic złego we wspominaniu z radością np. osoby zmarłej, zatem nie ma jednego sposobu na przeżywanie kryzysowej sytuacji, wręcz przeciwnie.


#ukraina #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #aryoconcent #wojna #rosja #donbaswar
Aryo - Zaczynają mnie już irytować wpisy spierdoxów z tagu przegryw. Znam osobiście s...

źródło: comment_16618496194A6FLLSHCvl3cfnXx1VkKV.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
@Aryo: to jest element ruskiej propagandy i warto tak go traktować. nie dać mu wejść do łba i zwalczać, nie irytowac sie bo taki jest jej cel. ja tez to widze od kilku dni. po prostu kolejny trend w ruskiej metodologii
  • Odpowiedz
@Aryo: co się przejmujesz jakimiś życiowymi przegrywami, oni są marginesem społecznym, a że wykop przyciąga debili i nieudaczników to wydaje się że stanowią jakąś siłę
  • Odpowiedz
to jest element ruskiej propagandy


@shmatshiage: to jest element naszej debilnej incelosfery, która jest sfrustrowana że ich fantazje o "niezepsutych Ukrainkach" (czyli takich w spódnicy do kostek, bez makijażu, robiącej panu NEET-ownikowi kanapki i uprawiającej z nim seks analny na zawołanie) okazało się bzdurą.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 713
@Aryo: Co w ogóle nie zmienia faktu, że jest to dyskryminacja mężczyzn. Dowody, które podałeś, że ktoś tam jest zadowolony to nic więcej niż dowody anegdotyczne. A sprowadzanie całości dyskusji do tego, że to jakieś wstrętne, obrzydliwe, głupie, niegodne nazwania człowiekiem itp. itd. spierdoxy i przegrywy plują jadem to zwyczajna barbaryzacja dyskusji i argumenty ad personam, aby wyśmiać inny punkt widzenia bez żadnej merytoryki. "Erystyka" Schopenhauera się kłania.

Pytanie stricte
  • Odpowiedz
@Frasad: tutaj nie ma drugiego dna, to nie są jacyś opłacani agenci czy cos, po prostu czy to przegrywy czy osoby głosujace na konfe to skrajnie ograniczone umysłowo jednostki, stad ta głupota. Myslą, ze jak będą mieć odmienne zdanie to będą mądrzejsi od innych, a tylko się pogrązają
  • Odpowiedz
@Filipterka25: żadna incelskosc czy fantazje. to zwykła debilna "antysystemowośc". bede przeciw i bedziemy siedziec na kanałach z kolegami i liac sie po fiutach jak to system nas chce wydymac. "jestem inteligentniejszy niz reszta owiec i widze co sie naprawde dzieje". takiemu abderycie wystarczy podeslac screena jak ten wyzej aby ten uznal ze sam to wszystko przejrzał i dalej siał propagande.
  • Odpowiedz
W końcu dzieci mają bardzo ograniczone obowiązki, więc też ich prawa są znacznie ograniczone względem dorosłych.


@Trybun_Plebejski: Dzieci nie mają ograniczonych żadnych praw, jedynie czasowe przekazanie ich wykonawstwa opiekunom i sądowi opiekuńczemu - no chyba, że zakup fajek uznajesz za prawo.


Co w ogóle nie zmienia faktu, że jest to
  • Odpowiedz
To skoro i tak Ukraińcy nie są w stanie więcej ludzi przyjąć to co za problem otworzyć granice dla mężczyzn?


@Dodwizo: No przecież jest tyle wyjątków (studiowanie za granicami, posiadanie dzieci, posiadanie żony w policji itd.) że prawie każdy zainteresowany może wyjechać.

Z tym, że na Ukrainie nie rozpropagował się tak kult bycia #!$%@?ą i nie ma chętnych.
  • Odpowiedz