Wpis z mikrobloga

@lsrrdc: Najgorsze to jest to całe Facebook Watch czy jak to się nazywa to gówno. Masz film na tablicy, chce sobie go puścić, i dać go na pełny ekran. To najpierw przechodzi do osobnej storny jakiejś facebook watch, i dopiero możesz wrzucić na fullscreen, jednocześnie resetuje ci poziom głośności. FB to się zrobił taki syf, powoli zaczyna się robić z tego to, co zrobiło się z naszej klasy przed upadkiem.
@lsrrdc: Najdziwniejsze, że te reklamy na FB są kompletnie losowe i pozbawione personalizacji, nie wiem czy to celowy zabieg czy coś im się popsuło.

Od prawie 10 lat nie pije alkoholu i nie wyszukuje żadnych informacji na jego temat. I dzień w dzień mam reklamy alkoholi, tak że moja tablica wygląda jak słup reklamowy w sklepie monopolowym. Z braku czasu bardzo rzadko też gram w gry komputerowe, jednak FB bardzo lubi
@lsrrdc: Panie, w robocie miałem roczny gówno projekt związany z monitorowaniem tego co pacjenci (nie PL) wypisują na grupach, o danym leku. Tam było mało komentarzy wiec jak się codziennie to i bez filtrowania dało sie ogarnąć nowe komenty. Ale system ich wyświetlania jest irytujący, racja. Nie mniej jest jeszcze coś bardziej #!$%@?ącego - wyszukiwanie słów kluczowych/osób/czego-#!$%@?-kolwiek w takich grupach.
@lsrrdc: używanie facebooka w 2022. Po co? To jest jak bycie NPC. Usuń konto i przestań marnować na to czas

O braku treści od znajomych to nie chce nawet wspominać

pomyśl sobie, czy naprawdę potrzebujesz wiedzieć co u twoich znajomych, czy zostałeś tak wytresowany, żebyś czuł taką potrzebę?
@lsrrdc: jedyne sociale które maja na ten moment jakąkolwiek wartość dodana to Twitter, pod warunkiem że spędzi człowiek odpowiednio dużo czasu układając sobie kogo śledzi. Cała reszta to w większości bezwartościowy syf


@Pietal: twitter to najgorsze gówno internetów, już wykop jest lepszy xD