Wpis z mikrobloga

@Filippa:


To ja może wyjaśnię schemat:

1.wejdź na portal dla mizoginów
2.wstaw zdjęcie aktorki o niekonwencjonalnej urodzie
3. obraź ją, na przykład pisząc, że wygląda jakby miała downa
4. zbieraj plusy i leć w gorące

@oirectine toja może dodam tylko, bo kolega ładnie podsumował, że standardy urody vikopków zaczynają się od Klaudi Szifer, która jest 6/10, szara myszka dla anonka. A wykopki poniżej 8/10 nawet nie zdejmują spodni.
@Filippa: Na poczatku dodam od siebie: Mi kompletnie nie przeszkadza. A teraz:
Ludzie wolą oglądac na ekranie piękności a ona nią nie jest. Ma chyba coś ze szczęką co sprawia ze jej rysy twarzy w tych rejonach sa trochę bardziej jak ... neandertalskie/małpy (miniaturka) a to nie jest kanon piękna w naszej kulturze.
Swoją drogą nie czytałem książki ale jakis tam komentarz ze Targaryanie to tacy Habsburgowie więc może jej wygląd
4pietrowydrapaczchmur - @Filippa: Na poczatku dodam od siebie: Mi kompletnie nie prze...

źródło: comment_1661801600guoCRfSF5JCaUd19nndkiw.jpg

Pobierz
@4pietrowydrapaczchmur pokaż siebie, ocenimy jaką pięknością jesteś xD
No i zresztą, gdyby na ekranie był brzydki facet to nigdy nikt nie napisałby że hest brzydki i ze nie pasuje do tej roli, dziwnym trafem od bab sie jedynie wymaga żeby były jak z okladek playboya. Świat westeros to nie świat piękności tylko intryg politycznych, a jak masz taki problem ze ma "malpi ryj" to nie oglądaj xD
@Filippa: mi się właśnie giga podoba casting w rodzie smoka. W końcu te aktorki wyglądają realistycznie, na swój serialowy wiek. Nienawidzę tego "typical netlix high school" i obsadzania w rolach nastolatków typów i typiar co wyglądają na grubo po 30. Co do samej Milly Alcock, ma nietypową urodę, ale dla mnie atrakcyjna, chociaż ja zawsze miałem ciągoty do kobiet które innym się nie podobały właśnie ze względu na trochę inną urodę.
Keiosss - @Filippa: mi się właśnie giga podoba casting w rodzie smoka. W końcu te akt...

źródło: comment_1661805453o3UCVs8OWeobScviuaKXZk.jpg

Pobierz