Wpis z mikrobloga

może jakby we Wrocławiu prowadzono politykę poprawiania jakości życia to bym się smucił.

o hui xd może i kradnie ale przynajmniej to nasz swojski złodziej, bo nie jest z PiSu, więc warto go zostawić xD co za logika


@uuugg @Tommy__: dookoła mojego miejsca zamieszkania cały czas się coś dzieje i buduje. Ledwo się osiedla pobudowały, a już mamy ścieżki rowerowe, parczki, infrastrukturę w postaci doprowadzonych dróg, place zabaw, remont
  • Odpowiedz
@idainadenshigijutsusha: bardzo potrzebna? Dla kogo? Dewelopera na którego nowym osiedlu ta kładka ma się kończyć? XD
Kilkaset metrów dalej jest most Świętokrzyski z DDR po obu stronach. Potrzebne to są parkingi wielopoziomowe, nie wynurzenia ludzi powiązanych ze sraktywem.

I tak, odpowiada, przez swoje idiotyczne decyzje.
  • Odpowiedz
@VincentAdultman: niekoniecznie dobrze się przyjmują - bardziej kwestia, że nie ma czasu i miejsca na zbędne tłumaczenia, więc można je ograniczyć do niezbędnego minimum i dalej konsekwentnie kreować przekaz. Ludzie narzekają na PiS, ale to jest poniekąd objaw, a nie pierwotna przyczyna choroby. Oczywiście ważnym elementem układanki jest elektorat i to czego nie ma w głowie, ale sam system promuje wypaczanie pierwotnych idei. Brakuje zdrowej i realnej konkurencji. Żeby wygrać
  • Odpowiedz
Co za buc, a najgorsze, że go pewnie znów wybierzecie, bo alternatywą będzie jakiś pisior. Dlatego wybory samorzadowe powinny być samorządowymi, czyli nie powinno w ogóle mieć znaczenia kto jest z jakiej partii, a jaki ma program... Ba, ja bym w ogóle zakazał w samorządach robienia partyjnych klubów.
No i ładny hipokryta, taki eko, taki promujący dbanie o planetę, a dupę wiezie samochodem.
wg. Google Maps ta trasa to jakieś 5:30h samochodem,
  • Odpowiedz
@mroz3: i niech sobie jedzie jak mu tak wygodnie ale niech nie ogranicza innym preferującym ten typ transportu wjazd do miasta! To jest właśnie największa hipokryzja KO i innych Biedroniow, że będą nam mówić jak mamy żyć a sami żyją inaczej! Dlatego wolę już PiSowców, którzy mają wywalone na greenwashing.
  • Odpowiedz
Typ jedzie w służbową podróż i seriale ogląda w czasie pracy. Za nasze podatki... tzn za wrocławskie. Zarządca mojego miasta jest gospodarzem tej imprezy.
  • Odpowiedz
@mroz3: to jest NOWOCZESNY prezydent. Cool guy, taki
prawie twój ziomek. Tylko zdecydowanie częściej jest widywany w garniturze. Polityk nowego formatu, ogląda modne seriale, ma tik toka i ładnie się prezentuje. A tak poza tym, jest taką samą larwą na zdrowej tkance jak wszyscy inni urzędnicy, co tylko w pracy robią kawę. Nie trzeba dużo, żeby wydymać wyborców. A masa, zawsze jest głupia.
  • Odpowiedz
@mroz3: przecież jak wyjebiecie Jacka to wskoczy tu jakiś pisior i nie będzie co zbierać z miasta. Można go nie lubić i nazywać od p-wordow, ale miasto się rozwija i jest remontowane. Zaraz się rzucą na mnie mieszkańcy berrytown, ale oni sami sobie ten los zgotowali


@zuku98 to jest k---a naprawdę chore, że musimy wybierać między debilami z PO, co nawet opozycji stworzyć nie potrafią, a pisem -partia która
  • Odpowiedz
@Prol1984: no tak to jest, koles sie kreuje sie na proeko prorowery procokolwiek, a prawda jest taka, ze po nim miasto jak bylo rozdupcone to zostanie w jeszcze wiekszym syfie. Dramatyczny łysol, który umie walic foty z kotkiem, a na jakaś logiczna rozmowe nie ma miejsca, w momencie gdy ktos go punktuje dostaje bana i jest wysmiewany przez prezydenta. Sorry dla mnie jego miejsce jest na pregierzu, a nie we
  • Odpowiedz
@uriel_ck bo już miałeś Kukizow, Korwinów i innych wariatów, którzy ostatecznie się okazali jeszcze gorsi


@Tommy__ dlatego mówię również o bezpartyjnych. Owszem, miałem kukizow i korwinow i w zasadzie dobrze, że byli, źle, że się sprzedali jak tanie dziwki. Dzięki tym partiom nie mamy w 100% duo monopolu, są ludzie którzy nadal widzą sens w głosowaniu na inne partie niż popis. Bo tak poważnie, podaj jakiś sensowny argument dlaczego miałbym
  • Odpowiedz
@uriel_ck no na Dolnym Śląsku mieliśmy "bezpartyjnych samorządowców" którzy w 2019 podpisali koalicję z PiS i elo xD


@Tommy__ dobra, na spokojnie postaram się to wytłumaczyć: ludzie podczas wyborów magicznie zaczynają myśleć i 80% głosów zostaje oddane na partie inne niż popis którym zostaje po 10%, to już te partie nie rozdają kart podczas tworzenia koalicji, tylko te partie same się proszą o przyjęcie do koalicji. jak każda partia się
  • Odpowiedz