Wpis z mikrobloga

@mroz3: @Darth_Gohan: zwrocie uwage na inny aspekt tej sprawy. mogl odpisac dyplomatycznie, ze czasami podrozuje IC do Olsztyna, ale to troche inna sytuacja i byloby git, a odpisal jak sami widzicie w innym tonie.
  • Odpowiedz
@mroz3: Zawsze mnie bawi to zdziwienie, gdy okazuje się, że kolejny polityk jest ku*wą i złodziejem oraz oburzenie ludzi, że nadużywa władzy. Do polityki idzie się w dwóch przypadkach:
1. Chcę zarobić dużo i szybko.
2. Chce ukryć się za immunitetem, znaleźć nowych znajomych, którzy w przyszłości pomogą mi umorzyć moje bieżące sprawy.
  • Odpowiedz
No litości... Jest bucem i pajacem, ale jakby jechał pociągiem to by pisali czemu nie rowerem. Mógł lecieć również samolotem. Auto to zwykły środek komunikacji i nikomu nic do tego czym sobie jeździ.
  • Odpowiedz
@piker: nie zawsze tak to działa, jak notorycznie będzie się sprzedawała tylko połowa biletów to albo ograniczą kursy na tej trasie albo zupełnie zlikwidują politycy zapewne też nie kupują biletów z 3 miesięcznym wyprzedzeniem tylko z dnia na dzień które są wielokrotnie droższe niż regularne i w ten sposób jeszcze mocniej dokładają się do utrzymania tych linii


@SpalaczBenzyny: To prawda, na ogół tak jak piszesz. Ale nie sądzę,
  • Odpowiedz
@mroz3 Twój wpis doprowadził do tego, ze Wielki Pan Prezydent usunął właśnie komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Prol1984 gdyby mógł kasować z wykopu, to też byśmy tego w gorących nie uświadczyli. Aż dziwne, że jeszcze nie zdjęte.
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie - to jest wyrafinowany PR pod swojego wyborcę (Seba "haha, ale im pojechał nasz Jacuś, hehe"), czy Pan Prezydent już tak pewnie się poczuł?
  • Odpowiedz