Wpis z mikrobloga

@mroz3: Gardzę typem, hipokryta, egocentryk, pyszałek i celebryta a nie rządca miasta. Tylko w sumie zamiast wylewać żale na wykopie, warto by pomyśleć kto mógł by przyjść zamiast niego. W przyszłym roku na jesień mamy okazję się wykazać czy chcemy Jaca czy wolimy kogoś trochę realnie patrzącego na problemy miasta.
  • Odpowiedz
@mroz3: jakby ktoś się zastanawiał: tak, Trzaszkowski też jest tym samym typem człowieka i też jest beznadziejnym włodarzem zmieniającym miasto na gorsze.
Bardziej mnie śmieszą boty odpowiadające od razu z pianą "HURR DURR PEWNIE DLA CIEBIE JAKI BYŁBY LEPSZY", fajne społeczeństwo, nie powiem.
Czuję wasz ból, Wrocławianie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@czlapka: jeśli lubisz gentryfikację centrum, stanie w korkach, chodzenie po betonie i wydawanie pieniędzy na nikomu niepotrzebne kładki rujnując przy tym park krajobrazowy i płacząc że miasto nagle nie ma pieniędzy to tak, może jest lepiej. XD
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: rozczaruję cię: nikt nikogo nie rozliczy, a Jaca po tym jak straci stołek dostanie ciepłą posadkę w Europarlamencie albo jakieś lokalnej firmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StdPtr: Ja sobie zdaję sprawę, że w tej chwili perspektywa jest taka, że nikt go nie rozliczy i głosy dostanie jak będzie chciał do Europarlamentu iść. Natomiast warto pamiętać jak to było z Dutkiewiczem. Też się sam okiwał i też był głęboko zdziwiony, że jest druga tura i musi się wysilić żeby wygrać wybory.

Co do rozliczenia tych naszych urzędników. Może kiedyś za jakiś czas coś się pozmienia w tym kraju
  • Odpowiedz
@mroz3 Ja rozumiem, że prezydent miasta ma prawo poruszać się autem służbowym tylko niech mi powie z jakiej paki on może jechać autem służbowym na Campus Polska do innego kolegi prezydenta miasta.

On jest tam oficjalnie jako prezydent miasta Wrocławia czy jako zwykły Jaca? Bo powoli to ja mam wrażenie, że większość tych asów powinno się dorwac i zacząć ich rozliczać bo auto służbowe chyba nie do końca powinno tak działać.


@
  • Odpowiedz