Wpis z mikrobloga

@mroz3 Ja rozumiem, że prezydent miasta ma prawo poruszać się autem służbowym tylko niech mi powie z jakiej paki on może jechać autem służbowym na Campus Polska do innego kolegi prezydenta miasta.

On jest tam oficjalnie jako prezydent miasta Wrocławia czy jako zwykły Jaca? Bo powoli to ja mam wrażenie, że większość tych asów powinno się dorwac i zacząć ich rozliczać bo auto służbowe chyba nie do końca powinno tak działać.
  • Odpowiedz
@kiszczak A powiedz mi którzy politycy u nas nie korzystają ze swoich służbowych aut przesadnie i mają awersję do komunikacji publicznej?

Myślisz, że wynajął za swoje kierowcę z autem? Jeśli pokaże dowody to odszczekam.

Natomiast wiem, że jako prezydent miasta ma swojego kierowcę i furę z której często korzysta.
  • Odpowiedz
  • 11
@mroz3 w takich chwilach przestaję się denerwować, że przez Polski Ład moje podatki trafiają teraz do państwa a nie do samorządu xD
  • Odpowiedz
@mroz3: hipokryzja Sutryka jest powalająca. Z jednej strony walczy o równość (wiadomo jako gej taką krucjatę musi prowadzić) z drugiej strony co chwilę wychodzi jego pycha i pogarda do ludzi.
  • Odpowiedz
@mroz3: przecież jak #!$%@? Jacka to wskoczy tu jakiś pisior i nie będzie co zbierać z miasta. Można go nie lubić i nazywać od p-wordow, ale miasto się rozwija i jest remontowane. Zaraz się rzucą na mnie mieszkańcy berrytown, ale oni sami sobie ten los zgotowali
  • Odpowiedz
@zuku98 kupione konta klakierów są zadowolone. Grażynki z Oławy i Bożenki z Kluczborku. Jakoś entuzjazmu wśród reszty mieszkańców aż tak dużo nie ma. Berrytown to jaskrawy przykład, ale Maślice czy Stabłowice, też pomstują na Jace. Miało być rondo na królewieckiej, nie ma. Miało być przebudowane skrzyżowanie na głównej, nie ma. Na Maślicach mieli wyremontować Stodolną...to sprzedali ostatni kawałek zieleni pod deweloperke i zrzucili remont na dewelopera. O sprzedaży basenów na Olimpijskim nie
  • Odpowiedz