Wpis z mikrobloga

@s---k: odłożyć rower? wegetowałem 4 lata bez roweru, najgorsze co może kogokolwiek spotkać. Nie życze nawet takiego losu najgorszemu wrogowi, jedni lubią się #!$%@?ć w opór, inni lubują w używkach - ja #!$%@?ć na rowerze ( ͡º ͜ʖ͡º)
@s---k: i chyba nie będzie zdziwienia że przez 4 lata nie znalazłem innego zajęcia tylko studia-dom i po tym czasie wskoczyłem z powrotem na rowerm po same uszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@j2e_programmer: Nie wiem czy próbowałeś, ale polecam tabletki do czyszczenia protez corega.

Bidon napełniasz wodą, wrzucasz z dwie tabletki i zostawiasz tak na dobę. Raz na jakiś czas podczas tej doby przewracasz bidon na drugą stronę. Po dobie kilka razy płuczemy bidon, żeby nie było już w nim piany po tabletkach.

Ostatnio miałem podobny problem z bukłakiem i te tabletki odmieniły go o 180°. Wcześniej smak wody przypominał smak..
@s---k: od samego początku błędnie zakładasz że niema kobiet które masowo jeżdżą, fakt jest ich bardzo mało. Jest na wykopie kilka mirabelek (raczej nie chciałyby być wołane) które mają trasy na strzała po 500-600km nawet jedna czy 2 mają po 1k km (ʘʘ) - nikt ich do tego nie zmusza, chcą z własnej nie przymuszonej woli spędzić dzień czy 2 non stop na rowerze.
i takiej szukam,