Wpis z mikrobloga

@Pierzgalski_2003: Coś jest na rzeczy z tym rozstaniem. Nawet dzisiaj pisałem że może przez tak długą rozłąkę między knurem, a strusiem miłość boża powoli się wypala między nimi, dlatego teraz major nie ma żadnego oporu przed wyprowadzką od konona, a i sam konon już nie robi nic szczególnego żeby majora zatrzymać, kiedyś był lament, płacz i męczeństwo pod bramką, a teraz konon wydaje się mieć w dupie co dzieje się z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@debi5s: Zadziałała by tylko gruby jest straszony że jak wróci narkoman to go zamkną w DPS. Dlaczego go nie wpuścił? A bo wiedział że major wąchał w mieszkaniu. Jakby struś pojechał do hotelu i wrócił na następny dzień to było inaczej. Ciekawe też czy Jajor ma nr do Knura bo teraz jakoś się przez kogoś. Knur dzownil do organisty a Major do Arona. Może robaczek u Knura blokuje telefony od żony
@debi5s: właśnie, myślę że nie należy wierzyć w gigamoc sprawczą lateksów. Gdyby knurek faktycznie tęsknił za majorkiem, to nawet gdyby tego samego dnia sraweczek, aronek, pato, geremek, niemiec itd. powiedzieli knurowi po 1000 razy żeby nie wpuszczał strusia na belweder, miłość bratersko-małżeńska i tak by wygrała. A tutaj widać jak nowakiem strzelił że coś z ich uczuciem jest mocno nie tak.
to już nie są czasy lamentów za wojtusiem i każdy kto nie jest ślepy to widzi


@debi5s: O właśnie, zdaje mi się że wielu już tego nie widzi że konon w ogóle nie płacze już za strusiem, ostatnie upokorzenie pod bramką tylko tego dowodzi i zdaje mi się że kononowi jest teraz obojętne co się ze strusiem dzieje. Dodatkowo trzeba pamiętać że konon to psychiczny knur i może czuł jakiś związek