Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qaluhilak: @piotrsbk: ja tylko spekuluję bo to tak z boku wygląda jak się nie zna specyfiki danego miejsca.
Na moim starym osiedlu też momentami się człowiek zastanawiał czemu na środku parkingu stoi samochód, a tam było na tyle mało miejsca, że ludzie parkowali wszędzie, więc jak ktoś zaparkował w nocy na środku, to rano wyglądał jakby się stoczył w to miejsce xD
@Atreyu: kiedyś dostałem płynem do spryskiwaczy... od babki, której ustąpiłem na drodze osiedlowej, bo wyjeżdżała z parkingu, a ja jak debil przyhamowałem i wpuściłem ją.
juz raz taki cwaniaczek jak ty ładnie się przeliczył przejeżdżając koło mnie na żyletkę xD


@microkernel: 400 koni pod maską, wystarczająca moc bym ja był bezpieczny i dynamicznie obok rowerzysty przyśpieszył, a to ten "przeliczony" stracił coś więcej niż rower (np. zęby bo się przewróci, ja się w aucie nie przewrócę). 4.8s do setki, czyli jak widzę takiego przed sobą jadąc 50'tkę, to w trzy sekundy mam już ponad stówę obok.
@sEB-q: parking na ścieżce rowerowej to standard do którego się już przyzwyczaiłem ale ten typ wygrywa, aż mnie rozbawił xD


@qaluhilak:
O, Jedności Narodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I znów to miejsce i znów facet z monstercook.
Wiec robi tak częściej.