Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: Nie ma szans, tam się parkuje wzdłuż... no chyba że mocno przekombinował

@qaluhilak Ten typ z Monster Cooka zawsze dziwnie parkuje - albo na chodniku (często dosłownie tuż obok pasów), albo na strefie wyłączonej z ruchu, albo na środku skrzyżowania, albo tak jak tu widać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qaluhilak: @piotrsbk: ja tylko spekuluję bo to tak z boku wygląda jak się nie zna specyfiki danego miejsca.
Na moim starym osiedlu też momentami się człowiek zastanawiał czemu na środku parkingu stoi samochód, a tam było na tyle mało miejsca, że ludzie parkowali wszędzie, więc jak ktoś zaparkował w nocy na środku, to rano wyglądał jakby się stoczył w to miejsce xD
  • Odpowiedz
w sumie o co chodzi z tym podnoszeniem wycieraczek?


@Migfirefox: rowerzysta "karze" nieodpowiednie zachowanie

To tak jak ja omijam rowerzystę na 20cm, jak jedzie główną miejską arterią (jeden się wywalił od podmuchu XD) mając obok DDR, albo myje ich spryskami jak się pchają na światłach

Normalna sprawa
  • Odpowiedz
@Atreyu: kiedyś dostałem płynem do spryskiwaczy... od babki, której ustąpiłem na drodze osiedlowej, bo wyjeżdżała z parkingu, a ja jak debil przyhamowałem i wpuściłem ją.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Atreyu: juz raz taki cwaniaczek jak ty ładnie się przeliczył przejeżdżając koło mnie na żyletkę xD hamuj swoje buractwo, bo możesz się zaskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu:

To tak jak ja omijam rowerzystę na 20cm, jak jedzie główną miejską arterią (jeden się wywalił od podmuchu XD)


Chłopie, że Ty się tym chwalisz, to ja naprawdę nie wiem co musieli zrobić Ci przebrzydli rowerzyści. Któryś nasrał Ci do kabrioleta czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
juz raz taki cwaniaczek jak ty ładnie się przeliczył przejeżdżając koło mnie na żyletkę xD


@microkernel: 400 koni pod maską, wystarczająca moc bym ja był bezpieczny i dynamicznie obok rowerzysty przyśpieszył, a to ten "przeliczony" stracił coś więcej niż rower (np. zęby bo się przewróci, ja się w aucie nie przewrócę). 4.8s do setki, czyli jak widzę takiego przed sobą jadąc 50'tkę, to w trzy sekundy mam już ponad stówę
  • Odpowiedz
@sEB-q: parking na ścieżce rowerowej to standard do którego się już przyzwyczaiłem ale ten typ wygrywa, aż mnie rozbawił xD


@qaluhilak:
O, Jedności Narodowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I znów to miejsce i znów facet z monstercook.
Wiec robi tak częściej.
  • Odpowiedz