Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu:

400 koni pod maską, wystarczająca moc bym ja był bezpieczny i dynamicznie obok rowerzysty przyśpieszył, a to ten "przeliczony" stracił coś więcej niż rower (np. zęby bo się przewróci, ja się w aucie nie przewrócę).


Dlatego wlasnie musisz uważać. Jak trzeba to zwolnic, przepuscic, zrobić miejsce itd. Podstawy korzystania z miasta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Atreyu: i dlatego jest jak jest na drogac bo ego #!$%@? w kosmos i wiecznie 'moje na wierzchu' gdzie bawisz się w jakiś mało śmieszny samosąd. Przesiądź się na rower wtedy MOŻE nie będziesz stwarzał niebezpiecznych i głupich sytuacji na drodze. Bo argument siły mocno ci wszedł a ja jadąc rowerem jakbym tego argumentu używał to już dawno bym gryzł glebę od spodu bo uważam że nigdy pierwszeństwa nie mam i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
400 koni pod maską, wystarczająca moc bym ja był bezpieczny i dynamicznie obok rowerzysty przyśpieszył, a to ten "przeliczony" stracił coś więcej niż rower (np. zęby bo się przewróci, ja się w aucie nie przewrócę). 4.8s do setki, czyli jak widzę takiego przed sobą jadąc 50'tkę, to w trzy sekundy mam już ponad stówę obok. Fizyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Atreyu:

To jeszcze nad poprawną polszczyzną popracuj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tapirro: nie ma takiej opcji w tamtym miejscu, to dostawca z knajpy jakiejś, z resztą tam nie da się tak idealnie w poprzek zaparkować a jeżeli nawet to musiałby się wtoczyć najpierw pod górkę bo jest tam spadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@microkernel: kurcze że nigdy na ciebie nie trafiłem, bo nawet mandatu za prędkość nigdy nie dostałem mimo że nie raz było 200 w mieście, a ronda często bokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze #szybkoalebezpiecznie

Już mi niejeden rowerzysta mówił o moim ego, to prawda są ludzie lepsi i gorsi. Nic wam na to nie poradzę, kobiety kochają takich ( ͡ ͜ʖ ͡)
@qaluhilak: może się po prostu stoczył, akurat jest pochylenie, do znaku by tak blisko nie parkował, auto zaparało się na krawężniku, ale oczywiście na wykopie już afera xd