Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 554
Ej zapoznalem sie dzisiaj po raz pierwszy z famemma i chciałem potwierdzić ze zrozumiałem.
Jakoś random obraza sie na drugiego randoma i mówi ze jest taki i taki i ze by mu #!$%@? a tamten odpowiada ze to ten pierwszy jest taki i to on jemu #!$%@?.
I potem sie piora po pyskach bez większej techniki czy zasad i gawiedz dostaje ekstazy, a potem ogląda ich filmiki jak to mówią ze ten drugi jest taki i taki i jak dostał w ryj, a tamten nagrywa odpowiedz ze to ten pierwszy jest taki i taki i ze to jednak on dostał w ryj bardziej.
Tak mniej więcej?
#bekazpodludzi
  • 46
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jedyną wartością Fame MMA jest pokazanie, że random, nawet po kilkumiesięcznym przygotowaniu na indywidualnych treningach w dobrych klubach, ma problem ze zrobieniem realnej krzywdy, potyka się o własne nogi i po 2 minutach jest absolutnie spompowany.
@Piterovy: A co ma do tego argument pozamerytoryczny...?
Mogę być listonoszem, informatykiem czy szefem Twojej firmy, jaki to ma związek z wydaną przeze mnie opinią na temat patologii, która bije się w klatce? xD

Co robią ludzie i oglądają w wolnym czasie mnie nie interesuje ale będę miał zdanie w kwestii tych ludzi, którzy oglądają kompletny margines intelektualny, bijący się w klatce. No ale jaki widz, takie programy ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co robicie zawodowo? Bo widzę superior beings sami :)

@Piterovy: nie rozumiem co to ma do rzeczy? W opini czy cos jest kiepsa rozrywka nie ważne czy ktoś jest doktorem nauk czy kierowca tira. Sprawdź lepiej jakie wykształcenie maja Twoi idole z internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Canova @tbhilt to że pajace z fame to moi idole to twoje założenie i bardzo się mija z rzeczywistością, bo ich contentu nie tykam w wolnym czasie. Moge czerpać przyjemność z patrzenia jak oni się biją i nie rozumiem problemu osób trzecich.
To, że Ty i wielu wykopków czuje się lepszymi od innych nie osiągając niczego sensownego w życiu to fakt, marnujecie tylko czas na płakanie i wywyższanie się tu, zamiast robić